Třapatka nachová sirup (Echinacea) 620 g Kód: TPS004

Akce
Neohodnoceno
Výrobce: Topvet
116 Kč / ks 100,87 Kč bez DPH
Bohužel vyprodáno
Podporuje imunitu i v akutním období virové infekce. Téměř okamžitý účinek!

Související produkty

Detailní popis produktu

Třapatka nachová sirup 620 g je doplněk stravy připravený z rostliny echinacea purpurea. Echinacea je velmi populární bylina, která souží jako výtečný prostředek proti nachlazení a chřipkám. Mnoho vědeckých analýz potvrdilo, že Echinacea je účinný stimulant imunitního systému, který pomáhá tělu překonávat nejrůznější nákazy. Echinacea pochází ze Severní Ameriky a užívali ji domorodí indiáni, kteří prikládali odvazy z kořene na rány, kousnutí hmyzem a na uštknutí. Echinaceovými přípravky si indiálni vyplachovali ústa při bolestech zubů a dásní a pili z ní zhotovený čaj při nachlazení, artritidě a dalších i infekčních onemocněních. Echinacea se naneštěstí stala obětí války mezi ortodoxními lékaři, kteří uznávali pouze synteticky vyrobené léky a eklektiky, kteří tíhli k využívání přírodních přípravků. Proto na ni lidé trochu zapomněli, ale její účinnost je tak významná, že se k ní vracejí i lékaři.

Jak echinace funguje?

Echinacea pomáhá odbourávat infekce tím, že posiluje imunitní systém. Když tělo napadnou chorobopolodné zárodky, vyloučí buňky těla látky, které do napadené oblasti přitahují bílé krvinky likvidující infekci (makrofágy). Makrofágové (doslova v překladu"velcí jedlíci") vetřelce spolykají a stráví. Echinacea posiluje jejich schopnost ničit choroboplodné zárodky. Rostlina také povzbuzuje další důležité bílé krvinky.

Kontraindikace

Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení.
 

Nežádoucí účinky

Nejsou známy případy předávkování ani jakýchkoliv nepříznivých účinků. Při zvýšené náchylnosti k alergiím je vhodné aplikovat v kombinaci se šišákem bajkalským.

Podmínky pro dosažení maximálního účinku

  •     Preparát Echinacea musí být podán na počátku projevů choroby
  •     Aplikujte v jedné fázi 5 - 6 dnů, pak přerušte na 2 dny
  •     Celková doba léčby nemá být kratší než 5 - 6 týdnů
 

Složení

Invertní fruktózový sirup, Třapatka nachová (Echinacea purpurea) 10% zahuštěný vodný extrakt, Ibišek (Hibiscus species) 10% zahuštěný vodný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová)

 

Doplňkové parametry

Hmotnost: 0.7 kg
Obsah: 620 g
Země původu: Česká republika
Echinacea tinktura kapky 100 ml
Akce
124 Kč44 %
69 Kč / ks

Aktivuje imunitu při nachlazeních, virózách a chřipce, má rychlý nástup reakce..

Dračí sirup 200 ml + pastelky jako dárek
Akce Novinka Tip
199 Kč5 %
189 Kč / ks

Kombinace hub a bylin působí příznivě na posílení obranyschopnosti těla ,...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: