Biodeur deodorant prášek 3x1g Chytrá houba Kód: BR0012

Akce
1 hodnocení
Výrobce: Bard
319 Kč –6 %
Biodeur deodorant prášek 3x1g Chytrá houba
319 Kč –6 % 299 Kč / ks 247,11 Kč bez DPH
Bohužel vyprodáno
Vysoká účinnost! Zamezuje zápachu nohou, potivosti, plísním na nohách a pod nehty (onychomycosis)

Související produkty

Detailní popis produktu

Biodeur deodorant prášek 3x1g Chytrá houba je mikrobiální deodorant s antimykotickou přísadou pro péči o nohy. Biodeur je originální kompozicí mikroflóry v suché směsi - prášek. Biodeur deodorant zasahuje proti pachovým symptomům, hidrotickým stavům (pocení), kvasinkám a dermatofytickým houbám na pokožce a v meziprstí včetně rozvinuté onychomycosis - plísni nehtů, která je obvykle chronická a velmi svízelná. Biodeur a další výrobky na uvedeném principu vyvinuli čeští vědci a tento jednoduchý a chytrý nápad je dnes ceněn po celém světě. Běžné farmaceutické přípravky na potivost a plíseň nohou zdaleka nedosahují takové účinnosti jako přípravky Biodeur a Chytrá houba. Biodeur deodorant je určen:

  • proti zápachu nohou
  • proti nadměrnému pocení nohou
  • protiplísním, kvasinkám a houbám na nohou
  • proti rozvinuté plísni nehtů - onychomycosis

Pokyny k používání

Pokyny k použití výrobku Biodeur deodorant jsou podrobně uvedeny na obalu výrobku. Přípravek se ředí vodou a postižená místa se potírají připraveným roztokem.  Je vhodné roztok použít i na nošenou obuv.

Doplňkové parametry

Hmotnost: 0.2 kg
Obsah: 1 g pro rozředění vodou
Země původu: Česká republika
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 27.5.2014 16:16
Tento přípravek,jsem zakoupila svému partnerovi,ktery trpěl silnou plísní nohou.Po třech koupelích plíseň jako zázrakem zmizela.Každé léto partner trpěl strašným zápachem nohou a vyzkoušel na rady kde co.Až jsme objevili chytrou houbu a máme vyhráno:-))
Odpovědět