Rašelinová koupel speciál 500 ml

12 hodnocení
 
Akce Tip Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Speciálně upravená lázeňská balneorašelina pro koupel při revmatu, bolesti svalů, lupénce, akné, při gynekologických zánětech. Rašelina na koupele a zábaly speciál 500 ml je rašelina pro profesionální i domácí použití. Obsahuje extrakt léčivé rašeliny, neobsahuje pevné částice a můžeme je použít k domácí koupeli ve vaně, případně k zábalům a obkladům. Prokazatelně pozitivní vliv mají na potíže pohybového aparátu, při gynekologických problémech, neurologických a civilizačních zátěžích, pomáhají při kožních problémech typu  lupénky, atopického ekzému, akné, uvolňují stres, upravují poruchy spánku a regenerují organismus. Rašelina na koupele a obklady je speciálně upravený, 100 %  přírodní produkt určený nejen k rašelinové koupeli, ale i  na jednorázové obklady bolavých svalů, kloubů apod. Po obkladu je cítít výrazné prokrvení a zlepšení stavu. Obzvláště pomáhá na bolavá kolena či ramena. 

Dostupnost 48 hodin
Běžná cena 69 Kč
Ušetříte 20 Kč (–29 %)
Cena 40,50 Kč / ks bez DPH
49 Kč / ks    
Kód produktu SFA002
Výrobce Sfagnum
Kategorie Co Vás trápí?
 

Rašelina na koupele a zábaly speciál 500 ml je rašelina pro profesionální i domácí použití. Obsahuje extrakt léčivé rašeliny, neobsahuje pevné částice a můžeme je použít k domácí koupeli ve vaně, případně k zábalům a obkladům. Prokazatelně pozitivní vliv mají na potíže pohybového aparátu, při gynekologických problémech, neurologických a civilizačních zátěžích, pomáhají při kožních problémech typu  lupénky, atopického ekzému, akné, uvolňují stres, upravují poruchy spánku a regenerují organismus. Rašelina na koupele a obklady je speciálně upravený, 100 %  přírodní produkt určený nejen k rašelinové koupeli, ale i  na jednorázové obklady bolavých svalů, kloubů apod. Po obkladu je cítít výrazné prokrvení a zlepšení stavu. Obzvláště pomáhá na bolavá kolena či ramena. 

Pokyny k použití 

Koupel

Jedno balení rašelinové koupele postačí pro jednu větší částečnou rehabilitační koupel nebo pro celotělovou koupel (v menší vaně).Optimální doba koupele je 20 minut, za tu dobu se léčivý přípravek stačí rovnoměrně rozvrstvit po celém povrchu kůže a proniknout dovnitř. Po koupeli bude Vaše pokožka ošetřená a příjemně zvláčněná a vyživená. Po koupeli je vhodné strávit asi 15 - 30 minut v suchém zábalu v klidu na lůžku.

Zábal - obklad

Rozstřihněte plastový obal a opatrně naneste v mírné vrstvě na problematické místo. Rašelinu můžete nahřát. Pro zvýšení účinku končetinu zabalte do plastové fólie a do ručníku - vytvořte tak zateplení, a ponechejte působit 15 - 30 minut. Poté rašelinu omyjte. Obklad či zábal doporučujeme provádět při obtížích nebo i pravidelně. Pokud nepoužijete balení najednou, je nutné jej uchovat v mrazáku.

Podobné produkty

Hmotnost 0.5 kg
Obsah 500 ml
Země původu Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.