Rašelinová koupel speciál 250 ml Kód: SFA001

Akce Tip
7 hodnocení
49 Kč –20 %
Rašelinová koupel speciál 250 ml
49 Kč –20 % 39 Kč / ks 32,23 Kč bez DPH
Skladem
Speciálně upravená rašelina pro koupel při revmatu, bolesti svalů, lupénce, akné, při gynekologických zánětech..

Související produkty

Detailní popis produktu

Rašelina pro koupel a zábaly 250 ml speciál je kosmetická rašelina určená pro peloidní koupele a zábaly pro profesionální i domácí použití. Obsahuje extrakt rašeliny a nemá pevné částice a můžeme ji použít k domácí koupeli ve vaně, k částečné rehabilitační  koupeli (například nohou), ke kosmetické koupeli (proti akné, ekzému, lupénce..) k lokálním zábalům a obkladům (bolavá kolena, ramena apod.). Prokazatelně pozitivní vliv mají na onemocnění pohybového aparátu, při gynekologických zánětech, neurologických a civilizačních chorobách, pomáhají při léčbě lupénky, atopického ekzému, akné, uvolňují stres, upravují poruchy spánku a regenerují organismus. Rašelina na koupele a obklady je speciálně upravený, 100 %  přírodní produkt určený nejen k rašelinové koupeli, ale i  na jednorázové obklady bolavých svalů, kloubů apod. Po obkladu je cítít výrazné prokrvení a zlepšení stavu. Obzvláště výrazně pomáhá na bolavá kolena či ramena. 

Pokyny k použití 

Koupel

Jedno balení rašelinové koupele 250 ml postačí pro jednu částečnou rehabilitační koupel, koupel dětí nebo pro kosmetickou koupel. Optimální doba koupele je 20 minut, za tu dobu se léčivý přípravek stačí rovnoměrně rozvrstvit po povrchu kůže a proniknout dovnitř. Po koupeli bude Vaše pokožka ošetřená a příjemně zvláčněná a vyživená. Po koupeli je vhodné strávit asi 15 - 30 minut v suchém zábalu v klidu na lůžku.

Zábal - obklad

Rozstřihněte plastový obal a opatrně naneste v mírné vrstvě na problematické místo. Rašelinu pro zvýšení doporučujeme nahřát. Pro zvýšení účinku končetinu zabalte do plastové fólie a do ručníku - vytvořte tak zateplení, a ponechejte působit 15 - 30 minut. Poté rašelinu omyjte. Obklad či zábal doporučujeme provádět při obtížích nebo i pravidelně. Pokud nepoužijete balení najednou, je vhodné jej zabalit neprodyšně do sáčku a ideálně uchovat v mrazáku.

Doplňkové parametry

Hmotnost: 0.25 kg
Obsah: 250 ml
Země původu: Česká republika
Rašelinová koupel nepěnivá 500 ml
Akce
259 Kč44 %
145 Kč / ks

Koupel pro relaxaci a ozdravění kůže, k uvolnění svalů, na pokožku s ekzémy a...

Rašelinová koupel speciál 500 ml
Akce Tip
69 Kč29 %
49 Kč / ks

Speciálně upravená lázeňská balneorašelina pro koupel při revmatu, bolesti...

Rašelina na koupele a zábaly 1000 ml
Akce Tip
99 Kč40 %
59 Kč / ks

Speciálně upravená rašelina pro koupel při revmatu, bolesti svalů, lupénce,...

Rašelina na koupele a zábaly speciál 15x1000 ml
Akce Novinka Tip
990 Kč4 %
949 Kč / ks

Balení 15x 1 litr. Speciálně upravená rašelina pro zábal nebo koupel při...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: