Skořicový zábal proti celulitidě

4 položek celkem
Skořicový masážní gel 500 ml
Akce
148 Kč 22 %
115 Kč

Účinně likviduje tukové buňky v místech tzv. pomerančové kůže, nebo-li...

BIO Skořicový masážní olej 200 ml
Akce Novinka
135 Kč 4 %
129 Kč

Nový! Bez ropných látek se silně zahřívacím efektem a dobrým skluzem k...

BIO Skořicový masážní olej 500 ml
Akce
269 Kč 5 %
255 Kč

Nový! Bez ropných látek se silně zahřívacím efektem a dobrým skluzem k...

Skořicový masážní gel 3000 ml
Akce
619 Kč 5 %
589 Kč

Účinně likviduje tukové buňky v místech tzv. pomerančové kůže, nebo-li...

Skořicový zábal proti celulitidě

Skořice se často objevuje v procedurách při tvarování postavy a hubnutí. K aplikaci skořicového zábalu potřebujeme Skořicový masážní gel, folii a teplou deku. Pro masáž skořicový masážní olej.

Jak skořicový zábal funguje?

Zábal připravený ze Skořicového gelu s vysokým obsahem skořicové silice silně prokrvuje a prohřívá. Díky tomu se rozpohybuje lymfatický systém, dochází k odvodu přebytečné tekutiny a toxinů, na které jsou vázány tukové buňky. Výsledkem procedury se skořicovým zábalem je pěkně vypnutá, pevnější a omlazená pokožka problémových partií a po několikerém opakování zábalu úbytek objemu. Skořice krásně voní, zlepšuje náladu a prohřívá klouby. Doporučujeme před zábalem svaly připravit cvičením nebo masáží se skořicovým olejem.

Jak se skořicový zábal připravuje?

Promasírujte si problematická místa ve sprše nejlépe mycí houbou a pokud máte možnost, proveďte tělový peeling. Tím pokožku prohřejete a připravíte na skořicový zábal. Naneste Skořicový masážní gel a zabalte problémová místa do folie a potom přikryjte teplou dekou. Při odpočinku na lůžku ponechejte působit 30 – 40 minut. Aby skořicová silice proti celulitidě působila déle, doporučujeme se ještě přibližně 6 hodin po aplikaci nesprchovat. Skořicový anticelulitidní zábal lze ještě znásobit použitím elektrického masážního strojku. Po skořicovém zábalu je vhodné hodně pít a 48 hodin se neopalovat ani na přímém slunci ani v soláriu. Pozor! Před použitím výrobků se skořicovou silicí vyzkoušejte, zda na ni nejste alergická, například testem na malém kousku kůže.