Šumivé bomby do koupele

Šumivé bomby do koupele jsou aromatické tablety rozpustné ve vodě, se kterými si můžeme dopřát intenzivní relaxační koupel. Jsou doslova napěchované vším, co nám obyčejnou horkou koupel promění v příjemný zážitek. Aromatické koule obsahují éterické oleje, bylinky, přírodní oleje nebo léčebné soli. Ještě lepší zprávou je, že si tyto aromabomby můžeme vyrobit sami doma a není to vůbec těžké. A můžeme obdarovat i naše příbuzné a přátele. Všechny komponenty potřebné k výrobe šumivých bomb do koupele najdete v této kategorii.

Zde je návod na výrobu šumivých bomb

Potřebujeme: 4 lžíce jedlé sody, 2 lžíce kyseliny citronové, 1 - 2 lžíce kosmetického oleje (kokosový, mandlový, olivový...), éterický olej, barvivo, sítko, misky, lžíci, formičky (třeba na muffiny), papírové košíky nebo sáčky na uložení tablet

Všechny sypké komponenty přesejeme přes sítko do jedné misky a zamíchejte. Přilejeme rostlinný kosmetický olej. Je vhodné nejprve 1 lžíci, pak podle potřeby přidáváme. Zakápneme éterickým olejem, abyhom vytvořili vůniPokud chceme mít koule barevné, přidáme potravinářské barvivo. Všechno promícháme. Vzniklou homtu tvarujeme v dlaních nebo dáme do formičky. Pozor, opatrně, hmota je poměrně křehká. Hotové výrobky necháme aspoň dva dny odležet. Až budou výrobky dostatečné suché, můžeme si užít krásnou koupel:)

 
29
14991291499
Značky

Stránka 1 z 2 - 29 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 29 položek celkem