Topvet Éterický olej Hřebíček 100%

Kód: E001
109 Kč / ks 90,08 Kč bez DPH
Skladem

Trápí Vás bolesti zubů? Ještě než najdete odvahu dojít si k zubnímu lékaři, zkuste hřebíčkovou silici. Vysoce ceněný a silně aromatický hřebíček se v historii používal jako anestetikum a k umrtvení kanálků. Řada výrobků pro ústní hygienu obsahuje hřebíčkovou silici také pro schopnost omezit zápach z úst. Tradiční čínská medicína používala tuto rostlinu na zažívací obtíže, průjem a k léčbě nejrůznějších plísní, včetně plísně nohou. Podobně jako mnohá jiná koření uvolňuje hřebíček hladké svalstvo, proto se používal k tišení zkaženého žaludku. Hřebíček likviduje střevní parazity hubí řadu kvasinek a bakterií. Jestliže trpíte sennou rýmou, můžete hřebíčkovou silici použít dočasně jako náhradu zklidňujících přípravků, avšak účinků antihistaminik nedosahuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokyny k použití

Pro nejefektivnější použití oleje slouží aromalampy - do vody postačí 3 -  5 kapek. Nejjednodušší pro okamžité provonění je nakapat olej na papírový kapesník nebo na kousek vaty a nenápadně umístit v prostoru. Zkuste také několik kapek éterického oleje nakapat do misky s hrubě mletou himalájskou solí a umístit do interiéru. Až vůně vymizí, osvěžte znovu několika kapkami. Pár kapek v libovolné nádobě s vodou umístěné kdekoli v prostoru má dlouhodobý efekt, dokud se voda nevypaří. Pak ji stačí doplnit. Oblíbený trik v zimě, pár kapiček na radiátor nebo kamna v zimě, jistě znáte. Do koupele postačí 10 kapek přímo pod proud vody, k masážím postačí naředit  2 - 3 kapky esenciálního oleje v 5 ml rostlinného oleje lisovaného za studena.Kontraindikace

Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku. Nepoužívejte v těhotenství, při kojení, u malých dětí a dlouhodobě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromaterapie
Hmotnost: 0.1 kg
Obsah: 10 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: