Viprosal V masážní přípravek 50g

Kód: RU001
Akce Tip
13 hodnocení
180 Kč –1 %
viprosal
180 Kč –1 % 179 Kč / ks 147,93 Kč bez DPH
Bohužel vyprodáno

Při bolestech kloubů, svalů a neuralgiích uvolní zatuhnutí a tlumí bolest. Osvědčená receptura!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Viprosal krém s hadím jedem v původní nezměněné receptuře. Tradičně se Viprosal používá při bolestech páteře, kloubů a neuralgiích. Viprosal dokáže ojedinělým způsobem uvolnit tenzi, ulevit při namoženinách, otlacích a zatuhlostech. Hlavní složkou je jed zmije obecné, který zvyšuje propustnost kapilár a ovlivňuje srážlivost krve. Po aplikování Viprosalu se zvyšuje cirkulace krve v místě postižení a zároveň se aktivují obranné mechanizmy organizmu, které umožní odplavit nežádoucí látky. Oblast se prohřeje. Viprosal obsahuje protidráždivé složky a působí jako analgetikum, tedy snižuje bolest. Složka terpentýnový olej má antiseptické dezinfekční účinky.

Použití

Podle velikosti postižené oblasti Viprosal nanášejte v menších množstvích 5 až 10g (1 až dvě čajové lžičky) na bolestivou oblast a vmasírujte do pokožky dle intenzity bolesti 1-2x denně do zmizení bolesti. Délka ošetřování záleží na povaze a závažnosti onemocnění.

V případě nesnášenlivosti – silného zarudnutí – přípravek nepoužívejte, máte pravděpodobně alergii na hadí jed. Při TBC plic, těžkém poškození jater a ledvin, při nedostatečném krevním oběhu mozku a srdce přípravek nesmí být používán. Viprosal nikdy neaplikujte v místě poškozené nebo poraněné kůže.

Složení

Hlavní složkou je jed zmije obecné, dále kafr a terpentýn.

Texty převzaty od společnosti TML.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Záda a klouby
Hmotnost: 0.1 kg
Obsah: 50 g
Země původu: Estonsko
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora 13.6.2017 10:15
Super mast na nějakou lokální svalovou bolest. Úleva přichází téměř okamžitě.
Odpovědět