FASCIÁLNÍ BAŇKY malé, 2 kusy - průměr 2,5 cm

Kód: 4377
4 hodnocení
Značka: PINO GmbH
420 Kč –5 %
fasciální baňky
420 Kč –5 % 399 Kč / ks 329,75 Kč bez DPH
Skladem

Nerozbitná alternativa ke skleněným baňkám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fasciální baňky pro bodové baňkování v kombinaci s aktivním pohybem. Fasciální silikonové baňky mají extra silný sací efekt a díky jejich speciálnímu tvaru dosáhnete jednoduše podtlaku bez pomoci dalších prostředkůSilikonové fasciální baňky jsou vhodné k bodovému baňkování např. akupresurních bodů, trigger pointů, stimulace meridiánu, fasciální terapie s využitím aktivního pohybu svalové hmoty.

Společně s fasciálními válci, fasciálními noži, silikonovými baňkami či tejpy nabízejí fasciální baňky neomezené možnosti ve způsobu ošetření fascií. Všechny zmiňované produkty jsou skvělými pomocníky k manuálnímu ošetření fascií v rehabilitacích nebo sportovních klubech při sportovních masážích či masážních salónech. Fasciální baňka nemá zaoblené okraje a tudíž není vhodná k baňkové masáži, při které je nutné baňkou pohybovat po pokožce klienta.

Ideální a jednoduchá alternativa k tradičním skleněným baňkám.

  • Kvalitní lékařský silikon
  • Snadno se čistí
  • Nerozbitné
  • Dlouhá životnost
  • Neobsahují latex ani ftaláty

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Pino GmbH je přední německá firma ve výrobě wellness a lázeňské kosmetiky a terapeutických pomůcek. PINO své výrobky vyvíjí podle potřeb profesionálních uživatelů v oblasti fyzioterapie, masáže a balneoterapie a vždy s ohledem na co nejvyšší využití přírodních složek. Dnes firma neodmyslitelně patří k tradičním dodavatelům evropských lázní.