Masážní silikonové baňky - 1 kus, průměr 7 cm

Kód: 4382
Neohodnoceno
Značka: PINO GmbH
490 Kč –2 %
banka 5 cm
490 Kč –2 % 479 Kč / ks 395,87 Kč bez DPH
Skladem

Vhodné pro baňkové masáže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silikonové masážní baňky pro profesionální a šetrné masáže ve wellness i fyzioterapiiMěkké a poddajné silikonové pohárky jsou vhodné pro baňkové masáže a wellness masáže. Svoje místo si najdou i ve fasciální terapii.

Poddajný a přesto odolný materiál umožňuje jednoduše vytvořit potřebný podtlak na tkáni a zaoblený okraj baňky usnadňuje pohyb pohárku po pokožce celého těla.  Přínosem baňkové metody je prokrvení a okysličení tkáně, rozproudění lymfatického systému, který očišťuje tělo od škodlivin či uvolnění ztuhlých a bolestivých svalů nebo bodově na tzv. trigerpointy. Přiložením baňky na akupresurní body lze pozitivně stimulovat meridián.

Silikonové baňky lze skvěle kombinovat s dalšími masážními a terapeutickými technikami či pomůckami jako např. fasciální válce, fasciální baňky, nebo fasciální nože. Využijte při masážních kvalitní masážní oleje či emulze.

Masážní baňky firmy PINO GmbH jsou z vysoce kvalitního lékařského silikonu a neobsahují žádný latex ani ftaláty. Snadno se čistí a vyznačují se dlouhou životností a odolností proti prasknutí či rozlomení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Pino GmbH je přední německá firma ve výrobě wellness a lázeňské kosmetiky a terapeutických pomůcek. PINO své výrobky vyvíjí podle potřeb profesionálních uživatelů v oblasti fyzioterapie, masáže a balneoterapie a vždy s ohledem na co nejvyšší využití přírodních složek. Dnes firma neodmyslitelně patří k tradičním dodavatelům evropských lázní.