Šungitová pyramida leštěná

Kód: 3724/3X3 3724/5X5 Zvolte variantu
Akce
4 hodnocení
225 Kč / ks 315 Kč / ks od 225 Kč / ks 185,95 Kč bez DPH 260,33 Kč bez DPH od 185,95 Kč bez DPH
Skladem Na dotaz Zvolte variantu
Rozměr pyramidy
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Různé velikosti. Harmonizuje pracovní prostředí, zbavuje negativních účinků elektrosmogu. Poku jste neustále nervózní a unavení při práci na PC, vřele doporučujeme!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šungitová pyramida přestavuje harmonické spojení tvaru pyramidy a účinků čistého přírodního karelského šungitu.

Podrážděnost, neklid a únava mohou být projevy vlivu geopatogenních zón nebo nepříznivého působení elektromagnetického smogu. Chcete-li se těchto nepříjemností zbavit, postavte ve svém pokoji nebo na pracovním místě. To znamená, že váš pokoj pro vás přestane být rizikovou zónou. Okamžitě se odstraní všechna nepříjemná působení elektromagnetického smogu a zlepší se složení vzduchu. Pyramida působí od základny nahoru, umístěte ji nejlépe na zem. Pro neutralizaci nepříznivého záření počítače, televize atd. umístěte pyramidu na a nebo před monitor nebo před jiný zdroj záření.

 Rozměr základny pyramidy:

3x3 cm

4x4 cm

5x5 cm

6x6 cm

7x7 cm

8x8 cm

9x9 cm

10x10 cm

15x15 cm

 Rozsah působení:

1 m

1,6 m

2,8 m

3, 8 m

4,5 m

6,5 m

8 m

10 m

17 m

 

Pro přípravu šungitové vody se doporučuje velikost pyramidy 4x4 cm - 5x5 cm. Upozorňujeme, že při využívání leštěné pyramidky pro aktivaci vody namáčením, se může narušit leštěný povrch a pyramida ztratí lesk. Pro aktivaci vody je vhodnější neleštěná pyramida.

Šungit je velmi zvláštní minerál, který se vyskytuje a těží pouze v Karélii. Jeho unikátní vlastnosti vycházejí z obsahu fullernů, což jsou unikátní tvary molekuly uhlíku. Šungitové odrůdy mají sorpční, katalytické a baktericidní schopnosti. Šungit se dnes uplatňuje při procesu výroby pitné a užitkové vody a při čištění silně znečištěných a kontaminovaných odpadních vod. 

Šungitu se připisují harmonizující účinky na živé organismy. V oblasti Karélie se nacházejí šungitové lázně, kde se léči hlavně děti. Například místnost obložená šungitem má výrazný očistný a regenerační vliv.  Se šungitem se tedy setkáváme také v různých mastech a krémech.

.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: