Váleček proti celulitidě

Kód: 5417
Tip
Neohodnoceno
Značka: PINO GmbH
300 Kč –7 %
anticelulitidní váleček Pinofit
300 Kč –7 % 279 Kč / ks 230,58 Kč bez DPH
Skladem

Kvalitní váleček vhodný pro automasáž nebo ošetření při anticelulitidní masáži. Speciální ergonomický tvar se zkosenými masážními válečky nabízí optimální kontakt s pokožkou a svalstvem hýždí, nohou a rukou. Masáž válečkem:

  • stimuluje prokrvování pokožky a cirkulaci lymfatického systému,
  • roztahuje cévy, tím zlepšuje výživu a činnost tkání,
  • zlepšuje látkovou výměnu, tím urychluje odplavování škodlivých látek, nadbytečných tukových buněk a vody,
  • zlepšuje funkci svalů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aby masáž byla účinná, provádějte ji každý den minimálně 20 minut. Před masáží použijte např. anticelulitidní olej či krém, který zajistí větší účinnost masáže díky obsaženým pěstícím látkám, ale hlavně chrání pokožku před jejím narušením a poškození.

Výrobce Pino GmbH je přední německá firma ve výrobě wellness a lázeňské kosmetiky a terapeutických pomůcek. PINO své výrobky vyvíjí podle potřeb profesionálních uživatelů v oblasti fyzioterapie, masáže a balneoterapie a vždy s ohledem na co nejvyšší využití přírodních složek. Dnes firma neodmyslitelně patří k tradičním dodavatelům evropských lázní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Pino GmbH je přední německá firma ve výrobě wellness a lázeňské kosmetiky a terapeutických pomůcek. PINO své výrobky vyvíjí podle potřeb profesionálních uživatelů v oblasti fyzioterapie, masáže a balneoterapie a vždy s ohledem na co nejvyšší využití přírodních složek. Dnes firma neodmyslitelně patří k tradičním dodavatelům evropských lázní.