Velký hřejivý polštářek bylinný s vůní zeleného čaje 18x70 cm

Kód: VE0011
Akce
7 hodnocení
399 Kč –18 %
bylinný termofor3
399 Kč –18 % 329 Kč / ks 271,90 Kč bez DPH
Skladem
Bylinný termofor univerzální 18x70 cm je určený pro uvolnění ztuhlých svalů šíje, bederní i hrudní páteře a kloubů. Skvěle pomáhá při menstruačních bolestech a prochlazení. Nahřívá se v mikrovlnné troubě při výkonu 500 W. Účinné teplo vydává více než 20 minut. Pro více informací zarolujte myší dolů!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinný termofor univerzální 18x70 cm je určený pro uvolnění ztuhlých svalů šíje, bederní i hrudní páteře a kloubů. Skvěle pomáhá při menstruačních bolestech a prochlazení. Nahřívá se v mikrovlnné troubě při výkonu 500 W. Účinné teplo vydává více než 20 minut. Je šitý z materiálu, který je velmi příjemný pro pokožku. Náplň z přírodního materiálu (zrnka pšenice, směs bylinek a 100% přírodní vonná silice) dodává příjemnou a uklidňující vůni, která příjemně prosytí a osvěží vzduch v celé místnosti. Vůně zeleného čaje působí proti stresu.

Pokyny k použití

Bylinný termofor vložte do mikrovlnné trouby. Výkon nastavte na 500 W a po dobu 2 – 3 minut nahřívejte. Požadujete-li vyšší teplotu, pak ohřívejte po delší dobu, nejdéle však po dobu 5 minut. Nyní je připraven k použití. Za několik minut pocítíte první účinky.

Trápí-li vás bolest krční páteře, přiložte polštářek nejlépe přes ručník od levého ramene k pravému, tak aby dolní okraj překrýval vystouplý obratel, který vyčnívá na zadní straně šíje.

Při bolesti zad v oblasti mezi lopatkami, přiložte polštářek podélně od kosti křížové k šíji.

U bolesti bederní páteře přikládejte do části beder.

Po přiložení cítíte příjemné teplo, které postupně zvyšuje svoji teplotu. Polštářek nyní intenzivně hřeje čímž dochází k postupnému snižování napětí svalů. Stávají se poddajnější a pružnější. Do vzduchu se uvolňuje vůně zeleného čaje, která osvěžuje a navozuje příjemný pocit. Polštářek nechte působit po dobu 10 – 20 minut. Nyní jsou vaše svaly výrazně uvolněnější, bolest ustupuje a příjemný pocit zůstává.

Proč je Bylinný termofor tak účinný

Zásadní předností je univerzální použití na různé části těla. Nejčastěji na krční, bederní a hrudní páteř (kombinace), ramena, kolena a pod. Velikost 18 x 70 cm je důkladně promyšlena a propočítána tak, aby vždy dostatečně vyhovovala. Hmotnost necelý jeden kilogram zajišťuje stabilitu např. při sezení. Příjemný materiál na omak a skvělá vůně působí báječně i na další smysly. Rychlé zahřátí a dlouhé předávání tepla charakterizuje přesně tento výrobek.

Získáte tak pomůcku pro každodenní použití. Termofor vydrží více jak 730 cyklů zahřátí což je v přepočtu méně než 0,50 haléřů na jednu aplikaci.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřejivé polštářky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: