Nahřívací polštářek solný s meduňkou 24 x 24 cm

Kód: KO015
Neohodnoceno
Značka: Medicatus
199 Kč –10 %
Nahřívací polštářek solný s meduňkou 24 x 24 cm
199 Kč –10 % 179 Kč / ks 147,93 Kč bez DPH
Skladem
Velmi příjemná záležitost za dobrou cenu! Nahřívací solný polštářek je naplněn himalájskou krystalickou solí. Slouží k tepelné nebo chladové terapii, tedy nahřátý nebo ochlazený přikládá k bolestivým místům na těle. Nahřátý polštářek slouží k příjemnému prohřátí kloubů, obratlů, ztuhlých svalů a šlach, používá se u při profouknutí nebo bolestech uší

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nahřívací solný polštářek je naplněn himalájskou krystalickou solí a sušenou meduňkou. Slouží k tepelné nebo chladové terapii, tedy nahřátý nebo ochlazený přikládá k bolestivým místům na těle. Nahřátý polštářek slouží k příjemnému prohřátí kloubů, obratlů, ztuhlých svalů a šlach, používá se u při profouknutí nebo bolestech uší (kdy je doporučena terapie teplem), prochlazení průdušek, při nachlazeném močovém ústrojí apod. Ochlazený polštářek se doporučuje při výronech, bodnutí hmyzu a všude tam, kde je doporučena chladová terapie

Nahřívací solný polštářek je vhodný při:

  • revmatickém onemocnění a prochladnutí kloubů
  • zablokované páteři, ztuhlých zádech
  • potížích s plotýnkami
  • ztuhlém svalstvu
  • nachlazených průduškách
  • nachlazení močového měchýře nebo ledvin

Nahřívací polštářek je naplněný přírodní himálajskou krystalickou solí, která má vysoký stupeň krystalického uspořádání. Prostřednictvím krystalické mřížky  dobře prochází buněčnými tkáněmi. V Asii se tato sůl intuitivně používá k podpoře léčby více než 3000 let. Nahřátá himálajská sůl má blahodárné účinky, prokrvuje tkáně, absorbuje škodlivé látky, a tím přispívá ke zmírňování a tišení bolestivých míst. Polštářek lze vyprat po vyjmutí solné náplně.

Neobsahuje žádnou vonnou silici!

Pokyny k použití

Polštářek je možné ohřát v naplněném stavu na topení, na elektrické podušce, na slunci nebo v troubě max. na 60°C (ne mikrovlnné!) - cca 10 min.
Pozor - přikládejte na tělo opatrně dle teploty polštářku! Nejprve můžete přiložit polštářek přes oblečení, po zchladnutí přímo na kůži.

Pro ochlazení vložte polštářek na 30 minut do mrazničky. Následně přiložte na bolestivé místo - dna, výron kotníku. Před nahříváním vyjměte z textilního povlaku!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřejivé polštářky
Hmotnost: 1 kg
Rozměry: 24 x 24 cm
Barva: bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: