Hřejivý polštářek rašelinový krční

Kód: SF503
Akce
18 hodnocení
Značka: Torf-Ziegler
479 Kč –26 %
Hřejivý polštářek rašelinový krční
479 Kč –26 % 355 Kč / ks 293,39 Kč bez DPH
Skladem

Oblíbený rašelinový termofor ze 100% rašeliny pro termoterapii krční páteře, šíje a ramen. Tvar rašelinového krčního termoforu je je přizpůsobený tvaru a anatomii těla v okolí krční páteře a ramen, je proto vhodný při bolestech šíje a v oblasti krční páteře. Úleva je  až neuvěřitelná! Jeho použití je jednoduché, termofor vložíte do mikrovlnky a nahřejete za 3 minuty. Ještě vhodnější je ohřev fázovat, například 2x minutu a půl na 600 W.  Pak termofor vložíte do textilního obalu a přiložíte na krk a šíji. Na krku ponechejte působit 15 minut. Termofor můžete ještě zakrýt ručníkem, aby zůstal déle teplý. Pokud by byl termofor pro Vás pocitově příliš horký, podložte jej ručníkem. Pro masérskou praxi doporučujeme zákazníkovi přiložit před masáží, oblast šíje pěkně povolí a lépe se promasíruje. Pokud je oblast hodně zablokovaná a nedaří se nám rozmasírovat, můžeme zákazníkovi přiložit i po masáži na 10 minut, třeba s čajíkem v čekárně... :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rašelinový termofor krční je určený k tepelné terapii pro oblast krční páteře. Tvar rašelinového krčního termoforu je je přizpůsobený tvaru a anatomii těla v okolí krční páteře a ramen, je proto vhodný při bolestech krční páteře a svalůUpozornění: tvar termoforu odpovídá tvaru uvedenému na obrázku krabičky a termoforu. Obrázek krabičky je pouze ilustrativní. Termofor je nyní v krční oblasti zaoblený.

Proč přírodní rašelinová náplň?

V termoterapii je důležité, aby zdroj tepla měl konstantní teplotu po celou dobu aplikace. Rašelina je výborný nosič tepla. Proto jsou termofory pro domácí použití i profesinální nosiče tepla plněny čistou přírodní rašelinou, která zaručuje dlouhodobé udržení požadované teploty. Profesionály používané modré rašelinové nosiče uvidíte například v lázních nebo wellness centrech.

Jak rašelinový termofor vypadá?

Vlastní rašelinový polštářek je vyroben z pevného PVC obalu s pevnými sváry po obvodu výrobku. Po nahřátí se polštářek vkládá do bílého bavlněného potahu, který zabraňuje přímému kontaktu kůže s horkým termoforem. Termofor je opakovatelně použitelný  a vhodný i pro děti. Termofor nezpůsobuje podráždění pokožky.

Kdy je rašelinový termofor vhodné použít?

Nahřátý termofor je vhodný například při ztuhnutí a bolestech svalů, kloubů a krční páteře, při chronických bolestech revmatického původu a při bolestech jiného druhu, avšak NEZÁNĚTLIVÉHO původu.

Pokyny k použití

Před vlastním ohřevem vyjměte polštářek z kartonu, případně textilního obalu. Po nahřátí vložte zpět do textilního obalu. Při ohřevu doporučuje zkoušet ideální teplotu pohmatem.

Ohřev v mikrovlnné troubě

Přehněte krajní části výrobku dolů a položte jej na otočný skleněný talíř tak, aby se výrobek nedotýkal stěn trouby. Při výkonu 600 W ohřívejte maximálně 3 minuty. V případě, že termofor začně příliš zvětšovat svůj objem, ohřívání přerušte a nechte polštářek vychladnout. Pak znovu ohřívejte.

Ohřev v plynové, horkovzdušné a elektrické troubě

Přehněte krajní části termoforu dolů a položte jej na porcelánový talíř tak, abyse nedotýkal stěn trouby. Ohřívejte max. 10 minut při 150°C. V případě, že termofor začně příliš zvětšovat svůj objem, ohřívání přerušte a nechte polštářek zcela vychladnout. Pak znovu ohřívejte.

Ohřev ve vodní lázni

Termofor bez obalu vložte do nádoby s vodou. Zahřívejte na 80°C. Po dosažení dané teploty vypněte ohřev a polštářek nechte dalších 5 - 10 min. ve vodní lázni prohřát. Poté vyjměte a osušte. Voda nesmí vařit, jinak dojde k poškození výrobku!

Nenechávejte výrobek při ohřevu bez dozoru. Prosíme, při nahřívání termoforu nepřekračujte uvedené časové a teplotní hodnoty!

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřejivé polštářky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: