Hřejivá ovečka s puntíky malá modrá

Kód: 5134
Neohodnoceno
280 Kč –4 %
ovečka modrá
280 Kč –4 % 269 Kč / ks 222,31 Kč bez DPH
Bohužel vyprodáno

Příjemné, zklidňující teplo pro Vaše děti. Plyšák do mikrovlnky je cca 22 cm veliký a je ze sametově jemného plyše. U tohoto druhu lze vyjmout náplň a potah vyprat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bříško plyšového kamaráda je naplněno 100% přírodní náplní z obilí a sušené levandule, která naplno rozvine svou vůni po ohřátí plyšového kamaráda. Vůně levandule harmonizuje a uklidňuje. Nahřívací plyšák je díky ohřevu v mikrovlnné troubě rychle a jednoduše ohřátý a připravený pomáhat.  Teplo působí blahodárně při bolestech kloubů, svalů, bříška a jiných dětských trápeních. Kamarád po nachlazení v chladničce rád pomůže i od bolesti způsobené štípnutím hmyzu.  Z plyšového zvířátka se tak stane kamarád na mazlení či usínání, ale i plyšový doktor.

Díky suchému zipu na těle plyšáka lze vyjmout hřejivou náplň, díky čemuž lze plyšáka vyprat.


Návod k použití hřejivého plyšáka: (před ohřevem odstraňte všechny papírové etikety)

  • Ohřev v mikrovlnné troubě: celého plyšáka nebo pouze sáček s obilím (pokud lze vyndat)ohřívejte při 800 W po dobu 30 vteřin. Při ohřívání mějte produkt pod dozorem a průběžně kontrolujte jeho teplotu, aby nedošlo k jeho poškození přehřátím přírodní náplně (mohla by se spálit).
  • Ohřev v elektrické troubě: celého plyšáka nebo pouze sáček s obilím (pokud lze vyndat) položte na talíř či misku a ohřívejte při max. 100 °C po dobu 10-15 minut (je zapotřebí vypnout funkci grilu!), teplotu produktu průběžně kontrolujte, nenechávejte jej při ohřevu bez dozoru.
  • Chladová aplikace: plyšového kamaráda nebo pouze polštářek s obilím (pokud lze vyndat) vložte do igelitového sáčku a takto jej nechte nachladit v lednici. Poslouží tak i jako chladový obklad.Před opakovaným ohřevem je nutné, aby bylo zvířátko opět ochlazeno na pokojovou teplotu! Po ohřátí plyšáka překontrolujte teplotu pohmatem, než jej dáte k dispozici dítěti! Při prvních ohřevech dochází k přirozené tvorbě mírné vlhkosti na povrchu zvířátka. Tento jev po několika ohřátí úplně vymizí. 

Všechny nahřívací plyšové hračky jsou testovány na základě norem EU a podléhají nejvyšším kvalitativním a bezpečnostním standardům - EN 71-1/2/3/9, CE.

DIN EN 71 - bezpečnost hraček.
DIN EN 71-1 - mechanické a fyzikální vlastnosti.
DIN EN 71-2 – vznětlivost.
DIN EN 71-3 - migrace určitých částic.
DIN EN 71-9 - organicko-chemické požadavky mazlení k lepšímu usínání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřejiví plyšáci do mikrovlnky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: