Hřejivá panenka velká

Kód: TZ0616
Akce
Neohodnoceno
549 Kč / ks 453,72 Kč bez DPH
Skladem
Velký dětský termofor na bolesti zoubků, oušek, bříška nebo pro studený obklad pohmožděných...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velký hřejivá panenka je nahřívací plyšová figurka se 100% přírodní náplní z lněných semínek a levandule. Panenka má rozměry 35 x 20 x 8 cm  cm. Je ideální pro malé děti, které odmítají klasický termofor. Hřejivá panenka se jednoduše nahřeje pouze 90 vteřin v mikrovlnné troubě a vydrží až 2 hodiny příjemně hřát. Hřejivá panenka je ideálně využitelná na bolesti svalů, kloubů, bříška nebo pouze jako kamarádka na mazlení. Podobně ho lze využít i na chladovou terapii, kdy se panenka ponechá v chladničce a je připraven k aplikaci na pohmožděniny a otoky. Povrch panenky je možné čistit vlhkou utěrkou.

  • Termofor, který malé děti skvěle přijímají
  • Pro terapii teplem při bolestech zoubků, oušek, svalů, kloubů, bříška..
  • Pro chladovou terapii při pohmožděninách, otocích, vymknutých kotnících...
  • Pro zklidnění dětí před spaním
  • Vůně levandule

 

Pokyny k použití

Z hřejivého plyšáka sejměte papírovou etiketku a celého jej vložte na 90 sekund do mikrovlnné trouby nastavené na výkon 800 W.  Nyní je Váš hřejivý plyšák je připraven do akce:) Pokud nepoužíváte mikrovlnnou troubu, je možné hřejivého plyšáka ohřát v klasické troubě. Nahřejte ji na 90 - 100 st. C a ponechejte 10 minut. Návod je uveden také na výrobku.

Všechny nahřívací plyšové hračky jsou testovány na základě norem EU a podléhají nejvyšším kvalitativním a bezpečnostním standardům - EN 71-1/2/3/9, CE. DIN EN 71 - bezpečnost hraček, DIN EN 71-1 - mechanické a fyzikální vlastnosti , DIN EN 71-2 - vznětlivost, DIN EN 71-3 - migrace určitých částic, DIN EN 71-9 - organicko-chemické požadavky mazlení k lepšímu usínání.

 banner na plyšáky do produktu_1

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřejiví plyšáci do mikrovlnky
Velikost: 35 x 20 x 8 cm
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: