Kompresivní legíny

Kompresivní legíny jsou kompresivní elastické bandáže, které společně s pohybem stimulují lymfatický systém. Byly vyvinuty lékaři a odborníky v ČR a Německu. Kompresivní legíny napomáhají snižování objemu, prevenci a léčbě celulitidy. Kompresivní legíny jsou speciálně konstruovány také jako součást léčby gynoidní obezity a lymfatických obtíží, zejména při použití ultrazvuku na rozrušení tukových buněk. Výrazně zesilují účinek lymfodrenáže a používají se pro prevenci lymfedémů, při snižování nadváhy a zejména jako prostředek pro formování postavy. Jsou doporučovány lékaři, fyzioterapeuty a maséry. Kvalitní český výrobek!

Deona Venus - letní, jemný tenoučký materiál, spíše pro prevenci celulitidy, velmi pěkná součást oblečení, do cvičení, na běhání, spinning, squash, pro nordic walking

Deona Active - standardní materiál, střední síla materiálu, vhodné pro sport, běhání, cyklistiku, spinnig, jogging, nordic walking. Možné nosit jako součást běžného oblečení.

Deona Active Počes - teplejší - zimní na vnitřní straně je tzv. broušený povrch, který přispívá k mikromasáži pokožky. Ze zkušenosti zákaznic je nejvíce cítit účinek při hubnutí. Vhodné na cvičení, běhání, zimní nordic walking nebo součást zimního oblečení.

Deona Spec - zdravotní účinek - pro speciální použití s místně zesíleným tlakem, jsou určeny např. při léčbě lipedému, otocích v tříslech nebo oblastech břicha, po skleroterapii a po laserovém odstranění cévních metliček.

 
263
154612631546
Značky

Stránka 1 z 1 - 19 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 19 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.