Kompresivní legíny

Nejprodávanější

4 položek celkem
Kalhotková kompresivní bandáž Deona X - s nohavičkou
505 Kč

Výprodej posledních kusů! Kalhotková kompresivní bandáž...

1390/XL/T
Kalhotková kompresivní bandáž Deona Venus X - s nohavičkou
606 Kč

Formuje postavu po porodu, po operaci tříselné kýly apod.

1392/ERN/XL
Kompresní legíny A
1 049 Kč

 I. stupeň komprese, barva černá v příjemném matném...

5756/S
kompresivní legíny pod kolena
Akce Novinka
1 055 Kč

Výprodej posledního kusu! I. stupeň komprese - zdravotní...

DE007/6/CE

Výprodej posledních kusů Deona Medi na skladě. Využijte výhodnější ceny! 

Kompresivní legíny jsou kompresivní elastické bandáže, které společně s pohybem stimulují lymfatický systém. Kompresivní legíny napomáhají snižování objemu, prevenci a léčbě celulitidy. Kompresivní legíny jsou speciálně konstruovány také jako součást léčby gynoidní obezity a lymfatických obtíží, zejména při použití ultrazvuku na rozrušení tukových buněk. Výrazně zesilují účinek lymfodrenáže a používají se pro prevenci lymfedémů, při snižování nadváhy a zejména jako prostředek pro formování postavy. Byly vyvinuty lékaři a odborníky v České republice a v Německu.  Jsou doporučovány lékaři, fyzioterapeuty a maséry. Legíny se vyrábějí v České republice. Běžně nabízíme 1. stupeň komprese, který je preventivní. 

  • Kompresívní legíny Victoria - standardní příjemný materiál. Nejvhodnější pro sport. Pěkný střih a precizně provedené detaily.
  • Venus - letní materiál, jemný a tenoučký, spíše pro prevenci celulitidy, velmi pěkná součást oblečení, do cvičení, na běhání, spinning, squash, pro nordic walking
  • Active - standardní materiál, střední síla materiálu, vhodné pro sport, běhání, cyklistiku, spinning, jogging, nordic walking. Možné nosit jako součást běžného oblečení. nejoblíbenější varianta.
  • Počes - zimní materiál - na vnitřní straně je tzv. broušený povrch, který přispívá k mikromasáži pokožky. Ze zkušenosti zákaznic je nejvíce cítit účinek při hubnutí. Vhodné na cvičení, běhání, zimní nordic walking nebo součást zimního oblečení.
  • Spec - zdravotní účinek - pro speciální použití s místně zesíleným tlakem, jsou určeny např. při léčbě lipedému, otocích v tříslech nebo oblastech břicha, po skleroterapii a po laserovém odstranění cévních metliček.