Indiferentní gel pro univerzální použití 15 litrů

Kód: 2686
1 569 Kč –4 %
Indiferentní gel pro univerzální použití 15 litrů
1 569 Kč –4 % 1 499 Kč / ks 1 238,84 Kč bez DPH
Skladem

INDIFERENTNÍ GEL pro univerzální použití - ultrazvuk, sonograf, kavitace nebo nosič aktivních látek v kosmetice. Zdravotní prostředek - ev. kod MZČR MZDRX00IB931

Detailní informace

Detailní popis produktu

INDIFERENTNÍ GEL pro univerzální použití - ultrazvuk, sonograf, kavitace. Zdravotní prostředek - ev. kod MZČR MZDRX00IB931. Neutrální, nedráždivý gel využívaný při vyšetření ultrazvukem, sonografem nebo jako lubrikant pro použití při kavitačních, radiofrekvenčních, ultrazvukových a jiných dermatologických zákroků. V kosmetice lze využít jako vhodný nosič aktivních látek. Dobrá snášenlivost s kůží. pH 5,5 až 6,0. Bez UV přísad, parfémů  a barevných přísad.

Návod k použití


Používejte pouze se schváleným zařízením. Aplikujte přímo na kůži. Požadované množství gelu naneste na kůži. Množství závisí na velikosti vyšetřované a oštřované části těla. Malé dávky jsou dostačující pro dosažení nepřetržitě vysílajících ultrazvukových vln. Pro zachování kontaktu snímače se při aplikaci vyžaduje minimální tlak. Nadměrný tlak může zhoršit výsledek. Po dokončeni aplikace gel hygienicky a šetrně otřete papírovou utěrkou. Residua gelu nejsou pro kůží zdravotním rizikem.

Upozornění
- prostředek není určen na sliznici!
- nepoužívejte pro intravaginální vyšetření
- nepoužívejte na nezdravé, popraskané nebo poškozené pokožce
- uchovávejte mimo dosah dětí
- nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti
- pozorně čtěte návod!

Funkce


Bezproblémové aplikování, viskózní. Nekapající. Velmi dobré smáčení na kůži. Vynikající vodivost. Vhodné pro široké frekvenční rozsahy, které jsou v lékařských ultrazvukových aplikacích. Nejhlubší průnik a minimální sebereflexe. Nízká spotřeba. Teplotně stabilní při dodržení skladovacích podmínek.

Složení


Aqua, Carbomer (Carboxyvinylpolymer), Glycerin (Glycerol),Sodium Hydroxide (Hydroxidsodný), 2-Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin
 

Skladování zdravotnického prostředku: Uchovávejte při teplotě 5 - 30°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Pokožka
Hmotnost: 15 kg
Obsah: 15000 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: