PV Ajurvédská koupelová sůl/Kala Namak černá/sirná lázeň 1 kg

Kód: 3763
Akce
10 hodnocení
Značka: Purity Vision
210 Kč –6 %
PV Ajurvédská koupelová sůl/Kala Namak černá/sirná lázeň 1 kg
210 Kč –6 % 197 Kč / ks 162,81 Kč bez DPH
Bohužel vyprodáno
Čistá, bez konzervantů pro léčebnou sirnou koupel při lupénce, revmatismu, zánětech, ekzémech, degenerativní onemocnění kloubů atd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tradiční přírodní vulkanická sůl z oblasti indického Himaláje vhodná pro terapeutické koupele. Tato výjimečná sůl má červeno-šedou barvu a typický zápach díky vysokému obsahu železa a sirných sloučenin. Je zvláště vhodná pro sirné koupele indikované při kožních problémech a onemocnění kloubů. Během koupele se uvolňuje sirovodík, charakteristický svým zápachem, připomínající vejce. V menší koncentraci výborná pro preventivní a relaxační koupele.

Koupelová lávová sůl je určena pro přípravu domácí sirné koupele. Jedná se o čistý přírodní produkt bez barviv, konzervantů a pod. Lávová sůl je zvláštní druh vulkanické soli s obsahem síry, obsahuje také vysoké procento vápníku, hořčíku, chloridů, chlorovodíků, síranů. Lávová sůl se vstřebává kůží a rozšiřuje cévy, proto velmi dobře zlepšuje průtok krve. Sirné koupele pomáhají při zánětech pohrudnice, pohlavních orgánů, zánětech a opotřebování kloubů, revmatismu, neuralgii, ochrnutí mozku, po zlomeninách, lupénce, fyzické i psychické vyčerpanosti. Lidé, kteří trpí svalovými problémy budou po aplikaci sirné koupele příjemně překvapeni. Další početnou skupinou jsou degenerativní onemocnění kloubů. Sirná koupel má silný účinek proti lupénce, akné, ekzémům a jiným kožním onemocněním. Obecně mají sirné koupele i svůj preventivní význam. Pozor, sůl je díky významnému obsahu síry cítit po vajíčkách!

Pokyny k použití

Příprava sirné lázně

  1. Vanu naplníme teplou vodou do výšky asi tří centimetrů. Do vody vhodíme 2-3  hrsti soli. Krystalky ponecháme několik minut rozpouštět a rozmícháme. Koncentraci lze podle potřeby zvyšovat až na poměr 1:100 (1kg soli na 100 litrů vody) Poté vanu doplníme teplou vodou a můžeme se koupat. Koupel si užíváme přibližně 15 minut.
  2. Při koupeli ani po ní nepoužíváme jiné kosmetické přípravky
  3. Po koupeli doporučujeme odpočívat alespoň 10 minut na lůžku.

Složení

Himalájská sůl lávová černá

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelová kosmetika
Hmotnost: 1 kg
Obsah: 1 kg
Země původu: Pákistán

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: