Himálajská sůl růžová jemná, zrnitost 0,4-0,8 mm, 25 kg

Kód: 4286
Akce
7 hodnocení
1 550 Kč –52 %
Himálajská sůl růžová jemná, zrnitost 0,4-0,8 mm, 25 kg
1 550 Kč –52 % 749 Kč / ks 619,01 Kč bez DPH
Skladem

100% přírodní himalájská sůl obsahuje množství minerálních látek a stopových prvků, která naše těla potřebují. Himalájská sůl je pro naše tělo výborně vstřebatelná. Obsahuje v přirozené podobě 82 prvků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Himalájská koupelová sůl je 100% přírodní krystalická sůl, která byla zpracována velmi šetrnými původními postupy bez bělení, konzervace a dalších umělých procesů. Má růžové zabarvení a je jemně mletá. Himalájská sůl původem z Pakistánu je pro naše tělo výborně vstřebatelná právě pro svůj přírodní původ. Obsahuje v přirozené podobě 82 prvků. Koupel v himalájské soli přispívá k rychlejší regeneraci pokožky při různých kožních poruchách, jako je ekzém (nekrvácející) nebo záněty pokožky. Minerální látky dokážou podkoží zbavovat toxinů a tukových buněk. Himalájská sůl dokáže výborně regenerovat a přináší nejvyšší stupeň uvolnění. Pochází z Pákistánu, kde vznikala miliony let pod tlakem masy hornin. V Pákistánu, kde se těží, se sůl omyje, suší se sluncem a pak se mele na příslušnou hrubost. Sůl sama o sobě obsahuje množství minerálních látek a stopových prvků, která naše těla potřebují. Himalájská sůl je pro naše tělo výborně vstřebatelná.

Tato jemná sůl je vhodná i pro tělový peeling. Hrst jemné soli naneseme na zvlhčenou pokožku a promasírujeme, dokud se krystalky soli nerozpustí.

Příprava solné lázně

  1. Vanu naplníme teplou vodou do výšky asi tří centimetrů. Do vody vhodíme 2 až 3  hrsti himalájské soli. Krystalky ponecháme několik minut rozpouštět, případně jim pomůžeme rukou. Poté vanu doplníme teplou vodou a můžeme se koupat.
  2. Při koupeli ani po ní nepoužíváme jiné kosmetické přípravky.
  3. Po koupeli doporučujeme odpočívat.

Příprava solné lázně - SOLANKY -  Doporučujeme!

Za terapeutickou (s osmotickým efektem) a tedy nejúčinnější se považuje koupel v tzv. solance, tedy v nasyceném roztoku soli. Znamená to, že krystalky soli zůstávají nerozpuštěné na dně vany.

  1. Vanu naplníme teplou vodou do výšky asi tří centimetrů. Do vany vhodíme přibližně půl kila himalájské soli. Ponechejte sůl pozvolna rozpouštět, případně promícháme.
  2. Vanu doplplníme velmi teplou, ale ne horkou vodou. Pokud jsou po doplnění vody všechny solné krystalky na dně rozpuštěné, himalájskou sůl ještě přidáme, dokud nezpozorujeme, že se na dně usazují nerozpuštěné krystalky. V tuto chvíli máme připravený nasycený solný roztok - solanku - s osmotickým účinkem.
  3. V koupeli odpočíváme 20 až 30 minut. Nepoužíváme mýdlo. Po koupeli se opláchneme pouze čistou vodou.

Tip

Užijte si koupel se svým partnerem. Koupání v himalájské soli totiž povznáší náladu a zvýšuje libido. Jakmile načerpáte minerály ze solanky, budete se cítit bez starostí, a stres, který jste prožívali během dne, se rozplyne. Krásná je koupel v Himalájské soli s voňavými plátky růže stolisté. 

Tip

Himalájská sůl je také skvělá pro aromaterapii. K hrsti himalájské soli přidejte pár kapek vonné silice, například ve formě oleje, protřepejte a ponechejte přes noc pracovat. Takto připravenou směs vložte do skleněné nebo keramické misky v koupelně, obývacím pokoji nebo tam, kde potřebujete osvěžit vzduch. Každý měsíc můžete olejíček přikápnout a znovu protřepat. Váš interiér bude obohacený o potřebné ionty a vaši oblíbenou vůni..

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelové soli
Hmotnost: 25 kg
Obsah: 25 kg
Zeměp původu : Pakistán

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: