Termální minerální jodobromová sůl 5 kg

Kód: VELB010
Akce
63 hodnocení
630 Kč / ks 520,66 Kč bez DPH
Skladem

Pro lázeňskou vodoléčbu doma. Přírodní jódobromová koupelová sůl se používá v balneologii a rehabilitaci.  Koupelím v roztoku jodobromové soli jsou připisovány příznivé účinky při potížích šlach, kloubů a svalů nebo při rekonvalescenci po úrazech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní jódobromová koupelová sůl se používá v balneologii a rehabilitaci. Blahodárný účinek jódobromových vod z prehistorických moří na lidský organismus je známý již odedávna. Koupele v nich přináší požitek, obnovují tělesnou výkonnost, přináší psychické uvolnění. Koupelím v roztoku jódo-bromové soli jsou připisovány příznivé účinky při potížích šlach, kloubů a svalů nebo při rekonvalescenci po úrazech.

Dodáním příměsi solí do koupele docílíme prokrvení kůže a rozšíření jejich pórů. Díky tomuto efektu dochází k intenzivní výměně mezi  tělem a koupelovou vodou. Organismus opouštějí mj. toxické látky a dochází k celkové výměně. Naopak jsou tělem přijímány ionty a potřebné mikroelementy minerálních látek.

Přírodní jódobromová koupelová sůl je ryze přírodní produkt z minerálního vřídla jódové vody, s léčivými účinky - umožňuje doma dosáhnout působení lázeňské vodoléčby.

Pokyny k použití

Celková koupel

Na celkovou koupel použijte 0,5 – 1 kg jódobromové soli na 60 – 120 litrů vody 35 – 37°C. V koupeli setrvejte maximálně 20 minut. Po koupeli se neutírejte, zabalte se do osušky nebo prostěradla, poté do deky  a setrvejte na lůžku v klidu. 20 minut v zábalu relaxujte.

Na částečnou koupel použijte 0,25 kg na 10 litrů vody teplé 35 – 37°C.

Pro koupelovou kúru je doporučeno 10 – 12 koupelí.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelové soli
Hmotnost: 5.1 kg
Obsah: 5 kg
Země původu: Česká republika
Výrobce: Daniel Obdržálek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: