Minerální sůl z Mrtvého moře 100% Natural IZRAEL 25 kg

Kód: 3436
Akce
29 hodnocení
1 900 Kč –3 %
Minerální sůl z Mrtvého moře 100% Natural IZRAEL 25 kg
1 900 Kč –3 % 1 850 Kč / ks 1 528,93 Kč bez DPH
Skladem

Izraelská 100% přírodní sůl z Mrtvého moře. Napomáhá při léčbě akné, lupénky, revmatu,... Minerální sůl z Mrtvého moře Premium Quality 25 kg (původ Izrael) pro koupelové kúry. Koupel se solí z Mrtvého moře působí zklidňujícím a relaxačním účinkem na celé tělo i nerovvý systém a tiší svalovou únavu. Čistí, hydratuje a revitalizuje pokožku a odstraňuje z ní škodlivé látky. Pokožka je vyživována minerály. Tento výrobek má výborné výsledky při kožních onemocněních jako je ekzém, lupénka či akné. Dlouhodobá účinnost při lupénce je i vědecky ověřená.  Sůl z Mrtvého moře doporučuje například MUDr. F. Novotný (Atopický ekzém, 2009) při atopickém ekzému jako nejúčinnější ze solných koupelí. Pokud jste tuto koupel ještě nevyzkoušeli, rozhodně vám ji doporučujeme, budete překvapeni účinkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minerální sůl z Mrtvého moře Premium Quality 25 kg (původ Izrael) pro koupelové kúry. Koupel se solí z Mrtvého moře působí zklidňujícím a relaxačním účinkem na celé tělo i nerovvý systém a tiší svalovou únavu. Čistí, hydratuje a revitalizuje pokožku a odstraňuje z ní škodlivé látky. Pokožka je vyživována minerály. Tento výrobek má výborné výsledky při kožních onemocněních jako je ekzém, lupénka či akné. Dlouhodobá účinnost při lupénce je i vědecky ověřená.  Sůl z Mrtvého moře doporučuje například MUDr. F. Novotný (Atopický ekzém, 2009) při atopickém ekzému jako nejúčinnější ze solných koupelí. Pokud jste tuto koupel ještě nevyzkoušeli, rozhodně vám ji doporučujeme, budete překvapeni účinkem. Zejména z těchto důvodů navštěvuje Mrtvé moře každý rok ohromné množství turistů, kde využívají působení soli, slunce a bahna k ozdravným pobytům.  Rozhodněte se využít účinků soli z Mrtvého moře a vyberte si prémiovou kvalitu. Krystalky soli z Mrtvého moře jsou zcela odlišné od obyčejných solí, minerální látky (zejména hořčík, vápník, sodík, draslík) dosahují velmi vysoké koncentrace (viz. tabulka dole)

Koupel v soli z Mrtvého moře napomáhá při odstraňování kožních problémů jako je:

  • akné
  • lupénka
  • ekzém včetně atopického

Koupel má velmi příznivý účinek také při:

  • revmatických potížích
  • kloubních potížích
  • zlepšuje pohyblivost bolestivých míst

 

Složení


Pokyny pro solnou lázeň

  • Pro lokální koupel (při lupénce, ekzému, plísních) do 6 litrů teplé vody rozpusťte 3 vrchovaté polévkové lžíce vody a postiženou část těla ponořte do koupele na 20 minut. Aplikujte 1krát denně po dobu 10 - 14 dnů. Doporučujeme i menší balení soli. Sůl z Mrtvého moře 500 g. Poté pokožku opláchněte čistou vodou a aplikujte Krém na ruce z Mrtvého moře nebo Krém na nohy z Mrtvého moře.
  • Celotělové koupele při lupénce provádějte po dobu 10 až 14 dnů. Koupel aplikujte 1x denně s vyšší koncentrací soli. 250 až 500 g soli rozpusťte v 80 litrech teplé vody (obsah vany), ulehněte do lázně a setrvejte 15 - 20 minut.  Nepoužívejte po koupeli mýdlo nebo sprchovací gel. Po koupeli opláchněte tělo pouze čistou a vlažnou vodou a aplikujte Tělové mléko z Mrtvého moře.

  • K obkladůmpostižených míst lupénkou nebo ekzémem rozpusťte 1 vrchovatou polévkovou lžíci soli ve 2 litrech teplé vody. Do roztoku namočte gázu nebo sterilní čtvereček a přiložte na postižené místo.

  • Při pohybových obtížích, celulitidě a pro krásu pokožky ve vaně s teplou vodou (cca 37 st. C) rozpusťte 150 - 250 gramů soli a položte se do připravené lázně. v lázni relaxujte 15 až 20 minut. Během této doby pokožka absorbuje veškeré minerální složky a stopové prvky. Sůl odstraňuje z pokožky všechny nečistoty a nadbytečný tuk. Nepoužívejte proto po koupeli mýdlo nebo sprchovací gel. Po koupeli opláchněte tělo čistou a vlažnou vodou a aplikujte Tělové mléko z Mrtvého moře. Úleva od bolestí kloubů se obvykle dostaví již po první koupeli.

Minerální sůl z Mrtvého moře Premium Quality se zpracovává ve výrobním závodu v Izraeli.  V průběhu výroby je dbáno na odstranění všech nečistot, Je vystavena vysokému tlaku a řízené krystalizaci na požadovanou velikost.  Vlhkost finálního výrobku nesmí překročit 0,3% a obsah NaCl nesmí překročit 8%. Výroba je nastavena na obsah 5,5% NaCl. Protože tato sůl obsahuje velmi vysoké procento minerálů s dominantním hořčíkem, který váže vzdušnou vlhkost. Toto je minerální sůl z Mrtvého moře Premium Quality balena do neprodyšných obalů. Balení o velikosti 25kg jsou pak důkladně zabalena na paletě do dalších vrstev fólie. Prémiová sůl je jasným favoritem při použití jak v kosmetice, tak pro „léčebné účely“.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelové soli
Hmotnost: 25 kg
Obsah: 25 kg
Země původu: Izrael
Výrobce: Daniel Obdržálek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: