Minerální sůl z Mrtvého moře 100% Natural IZRAEL 25 kg

Kód: 3436
Akce
35 hodnocení
1 900 Kč –3 %
Minerální sůl z Mrtvého moře 100% Natural IZRAEL 25 kg
1 900 Kč –3 % 1 850 Kč / ks 1 528,93 Kč bez DPH
24 hodin

Izraelská 100% přírodní sůl z Mrtvého moře.  Minerální sůl z Mrtvého moře Premium Quality 25 kg (původ Izrael) pro koupelové kúry. Koupel se solí z Mrtvého moře působí zklidňujícím a relaxačním účinkem na celé tělo i nervový systém a tiší svalovou únavu. Čistí, hydratuje a revitalizuje pokožku a odstraňuje z ní škodlivé látky. Pokožka je vyživována minerály.  Dlouhodobá účinnost při kožních obtížích je i vědecky ověřená.  Sůl z Mrtvého moře doporučuje například MUDr. F. Novotný (Atopický ekzém, 2009)  Pokud jste tuto koupel ještě nevyzkoušeli, rozhodně vám ji doporučujeme, budete překvapeni účinkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zejména z těchto důvodů navštěvuje Mrtvé moře každý rok ohromné množství turistů, kde využívají působení soli, slunce a bahna k ozdravným pobytům.  Rozhodněte se využít účinků soli z Mrtvého moře a vyberte si prémiovou kvalitu. Krystalky soli z Mrtvého moře jsou zcela odlišné od obyčejných solí, minerální látky (zejména hořčík, vápník, sodík, draslík) dosahují velmi vysoké koncentrace (viz. tabulka dole)

Koupel v soli z Mrtvého moře napomáhá při odstraňování kožních problémů jako je:

Koupel má velmi příznivý účinek také při:

  • kloubních potížích
  • zlepšuje pohyblivost bolestivých míst

 

Složení


Pokyny pro solnou lázeň

  • Pro lokální koupel (při kožních obtížích) do 6 litrů teplé vody rozpusťte 3 vrchovaté polévkové lžíce vody a postiženou část těla ponořte do koupele na 20 minut. Aplikujte 1krát denně po dobu 10 - 14 dnů. Doporučujeme i menší balení soli. Sůl z Mrtvého moře 500 g. Poté pokožku opláchněte čistou vodou a aplikujte Krém na ruce z Mrtvého moře nebo Krém na nohy z Mrtvého moře.
  • Celotělové koupele provádějte po dobu 10 až 14 dnů. Koupel aplikujte 1x denně s vyšší koncentrací soli. 250 až 500 g soli rozpusťte v 80 litrech teplé vody (obsah vany), ulehněte do lázně a setrvejte 15 - 20 minut.  Nepoužívejte po koupeli mýdlo nebo sprchovací gel. Po koupeli opláchněte tělo pouze čistou a vlažnou vodou a aplikujte Tělové mléko z Mrtvého moře.

  • K obkladům postižených míst  rozpusťte 1 vrchovatou polévkovou lžíci soli ve 2 litrech teplé vody. Do roztoku namočte gázu nebo sterilní čtvereček a přiložte na postižené místo.

  • Při pohybových obtížích, celulitidě a pro krásu pokožky ve vaně s teplou vodou (cca 37 st. C) rozpusťte 150 - 250 gramů soli a položte se do připravené lázně. v lázni relaxujte 15 až 20 minut. Během této doby pokožka absorbuje veškeré minerální složky a stopové prvky. Sůl odstraňuje z pokožky všechny nečistoty a nadbytečný tuk. Nepoužívejte proto po koupeli mýdlo nebo sprchovací gel. Po koupeli opláchněte tělo čistou a vlažnou vodou a aplikujte Tělové mléko z Mrtvého moře. Úleva od bolestí kloubů se obvykle dostaví již po první koupeli.

Minerální sůl z Mrtvého moře Premium Quality se zpracovává ve výrobním závodu v Izraeli.  V průběhu výroby je dbáno na odstranění všech nečistot, Je vystavena vysokému tlaku a řízené krystalizaci na požadovanou velikost.  Vlhkost finálního výrobku nesmí překročit 0,3% a obsah NaCl nesmí překročit 8%. Výroba je nastavena na obsah 5,5% NaCl. Protože tato sůl obsahuje velmi vysoké procento minerálů s dominantním hořčíkem, který váže vzdušnou vlhkost. Toto je minerální sůl z Mrtvého moře Premium Quality balena do neprodyšných obalů. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelové soli
Hmotnost: 25 kg
Obsah: 25 kg
Země původu: Izrael
Výrobce: Daniel Obdržálek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: