Termální minerální jodobromová sůl 20 kg Poštovné zdarma!

Kód: VELB018
Akce
18 hodnocení
ZDARMAZDARMA 2 400 Kč –8 %
Termální minerální jodobromová sůl 20 kg  Poštovné zdarma!
2 400 Kč –8 % 2 199 Kč / ks 1 817,36 Kč bez DPH
Skladem

Pro lázeňskou vodoléčbu doma. Příznivé účinky při potížích šlach, svalů a kloubů, při rekonvalescenci. Přírodní jódobromová koupelová sůl se používá v balneologii a rehabilitaci. Blahodárný účinek jódobromových vod z prehistorických moří na lidský organismus je známý již odedávna. Koupele v nich přináší požitek, obnovují tělesnou výkonnost, přináší psychické uvolnění. Koupelím v roztoku jódobromové soli jsou připisovány příznivé účinky při potížích šlach, kloubů a svalů nebo při rekonvalescenci po úrazech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní jódobromová koupelová sůl se používá v balneologii a rehabilitaci. Blahodárný účinek jódobromových vod z prehistorických moří na lidský organismus je známý již odedávna. Koupele v nich přináší požitek, obnovují tělesnou výkonnost, přináší psychické uvolnění. Koupelím v roztoku jódobromové soli jsou připisovány příznivé účinky při potížích šlach, kloubů a svalů nebo při rekonvalescenci po úrazech. Extrémně vysoce minerální termální jódobromová sůl je čistě přírodním produktem bez přidaných barviv, vůní, emulgátorů a konzervantů. Tato sůl má pozoruhodné vlastnosti a je charakerizována nejvyšším obsahem minerálů jako je jód, brom, křemík a selen. Pro zajištění nejvyšší kvality se jódobromová sůl vyrábí odpařováním Jódobromové solanky tradičním způsobem na pánvích, což je energeticky velmi náročné a drahé. Konečným výsledkem je jódobromová sůl nejvyšší kvality na světovém trhu.

Dodáním příměsi solí do koupele docílíme prokrvení kůže a rozšíření jejich pórů. Díky tomuto efektu dochází k intenzivní výměně mezi  tělem a koupelovou vodou. Organismus opouštějí mj. toxické látky a dochází k celkové výměně. Naopak jsou tělem přijímány ionty a potřebné mikroelementy minerálních látek.

Přírodní jódobromová koupelová sůl je ryze přírodní produkt a umožňuje doma dosáhnout působení lázeňské vodoléčby.

 

Celková koupel

Na celkovou koupel použijte 0,5 – 1 kg jódobromové soli na 60 – 120 litrů vody 35 – 37°C. V koupeli setrvejte maximálně 20 minut. Po koupeli se neutírejte, zabalte se do osušky nebo prostěradla, poté do deky  a setrvejte na lůžku v klidu. 20 minut v zábalu relaxujte.

Na částečnou koupel použijte 0,25 kg na 10 litrů vody teplé 35 – 37°C.

Pro koupelovou kúru je doporučeno 10 – 12 koupelí.


Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelové soli
Hmotnost: 20 kg
Obsah: 20 kg
Země původu: Česká republika
Výrobce: Daniel Obdržálek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: