Termální minerální jódobromová sůl 0,5 kg

Kód: VELB017
Akce
13 hodnocení
99 Kč –30 %
Termální minerální jódobromová sůl 0,5 kg
99 Kč –30 % 69 Kč / ks 57,02 Kč bez DPH
Skladem

Pro lázeňskou vodoléčbu doma. Příznivé účinky při potížích šlach, svalů a kloubů, při rekonvalescenci. Přírodní jódobromová koupelová sůl je 100% přírodní produkt a používá se v balneologii a rehabilitaci. Ma pozoruhodné vlastnosti a je charakterizována nejvyšším obsahem minerálů, jako je jód, brom, křemík a selen. Blahodárný účinek jódobromových vod z prehistorických moří na lidský organismus je známý již odedávna. Koupele v nich přináší požitek, obnovují tělesnou výkonnost, přináší psychické uvolnění. Koupelím v roztoku jódobromové soli jsou připisovány příznivé účinky při potížích šlach, kloubů a svalů nebo při rekonvalescenci po úrazech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrémně vysoce minerální termální jódobromová sůl je čistě přírodním produktem bez přidaných barviv, vůní, emulgátorů a konzervantů. Pro zajištění nejvyšší kvality se jódobromová sůl vyrábí odpařováním jódobromové solanky tradičním způsobem na pánvích, což je energeticky velmi náročné a drahé. Konečným výsledkem je jódobromová sůl nejvyšší kvality na světovém trhu.

Při zvýšeném pocení nohou - ve vaničce rozpusťte v teplé vodě 1 - 2 lžíce soli. Nohy koupejte jednou za dva dny po dobu jednoho týdne. Nepoužívejte jinou kosmetiku a nohy neoplachujte. 

Dodáním příměsi solí do koupele docílíme prokrvení kůže a rozšíření jejich pórů. Díky tomuto efektu dochází k intenzivní výměně mezi  tělem a koupelovou vodou. Organismus opouštějí mj. toxické látky a dochází k celkové výměně. Naopak jsou tělem přijímány ionty a potřebné mikroelementy minerálních látek. Přírodní jódobromová koupelová sůl je ryze přírodní produkt a umožňuje doma dosáhnout působení lázeňské vodoléčby.

Celková koupel

Na celkovou koupel použijte 0,5 – 1 kg jódobromové soli na 60 – 120 litrů vody 35 – 37°C. V koupeli setrvejte maximálně 20 minut. Po koupeli se neutírejte, zabalte se do osušky nebo prostěradla, poté do deky  a setrvejte na lůžku v klidu. 20 minut v zábalu relaxujte.

Na částečnou koupel použijte 0,25 kg na 10 litrů vody teplé 35 – 37°C.

Pro koupelovou kúru je doporučeno 10 – 12 koupelí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelové soli
Hmotnost: 0.5 kg
Obsah: 0,5 kg
Země původu: Česká republika
Výrobce: Daniel Obdržálek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: