Přírodní minerální sůl z Mrtvého moře 500 g

Kód: S020
Akce
17 hodnocení
Značka: Velba
130 Kč –24 %
Přírodní minerální sůl z Mrtvého moře 500 g
130 Kč –24 % 99 Kč / ks 81,82 Kč bez DPH
Skladem

Izraelská. Zmírňuje alergické projevy kůže, klidnící účinky při revmatu, bolestech kloubů, uvolňuje svalové křeče...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minerální sůl z Mrtvého moře v extra kvalitě významně pomáhá při kožních obtížích, zmírňuje nepřiměřené projevy kůže, má klidnicí účinky při bolestech kloubů, uvolňuje svalové křeče, přináší duševní relaxaci, poskytuje rovněž inhalaci horních cest dýchacích, posiluje imunitu pokožky, zvláčňuje, hydratuje pokožku. Sůl z Mrtvého moře je mimořádně bohatá na minerální prvky, obsahuje chloridy, fluoridy, jodidy, bromidy, sulfidy, sírany, fosforečnany, uhličitany a prvky s nimi vázanými jako sodík, draslík a vápník. Proto roztok této soli nechutná slaně, ale hořce. Koupele v soli z Mrtvého moře dosahují kompletní relaxace těla pro hladkou, hedvábnou a zdravou kůži. 

Pokyny pro solnou lázeň

  • Pro lokální koupel (kožní problémy) do 6 litrů teplé vody rozpusťte 3 vrchovaté polévkové lžíce vody a postiženou část těla ponořte do koupele na 20 minut. Aplikujte 1krát denně po dobu 10 - 14 dnů. 

    Doporučujeme i menší balení soli Sůl z Mrtvého moře 250 g. Poté pokožku opláchněte čistou vodou a aplikujte Krém na ruce z Mrtvého moře nebo Krém na nohy z Mrtvého moře.
     
  • Celotělové koupele při problémech s kůží provádějte po dobu 10 až 14 dnů. Koupel aplikujte 1x denně s vyšší koncentrací soli. 400 až 500 g soli rozpusťte v 80 litrech teplé vody (obsah vany), ulehněte do lázně a setrvejte 15-20 minut. Doporučujeme zakoupit větší balení Soli z Mrtvého moře. Nepoužívejte proto po koupeli mýdlo nebo sprchovací gel. Po koupeli opláchněte tělo čistou a vlažnou vodou a aplikujte Tělové mléko z Mrtvého moře.

  • K obkladům postižených míst rozpusťte 1 vrchovatou polévkovou lžíci soli ve 2 litrech teplé vody. Do roztoku namočte gázu nebo sterilní čtvereček a přiložte na postižené místo.

  • Při pohybových obtížích, celulitidě a pro krásu pokožky ve vaně s teplou vodou (cca 37 st. C) rozpusťte 250 gramů soli a položte se do připravené lázně. v lázni relaxujte 15 až 20 minut. Během této doby pokožka absorbuje veškeré minerální složky a stopové prvky. Sůl odstraňuje z pokožky všechny nečistoty a nadbytečný tuk. Nepoužívejte proto po koupeli mýdlo nebo sprchovací gel. Po koupeli opláchněte tělo čistou a vlažnou vodou a aplikujte Tělové mléko z Mrtvého moře. Úleva od bolestí kloubů se obvykle dostaví již po první koupeli.

Inhalace

Při onemocnění horních dýchacích cest příznivě působí inhalace slaného roztoku. Slaný roztok si připravíte rozpuštěním 1 lžíce soli ve 2 litrech horké vody. Páru vdechujte ústy i nosem. Použijte inhalátor, pokud jej nemáte k dispozici, posaďte se k nádobě s teplým roztokem, hlavu i s nádobou překryjte dekou a vdechujte páru. Inhalaci doporučujeme maximálně 5 minut. Horká pára s obsahem soli působí na sliznice desinfekčně a urychluje léčbu onemocnění horních cest dýchacích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelové soli
Hmotnost: 0.5 kg
Obsah: 0,5 kg
Země původu: Izrael
Výrobce: Daniel Obdržálek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: