PV Ajurvédská koupelová sůl/Kala Namak černá/sirná lázeň 500 g

Kód: KOR007
Akce
27 hodnocení
Značka: Purity Vision
169 Kč –12 %
PV Ajurvédská koupelová sůl/Kala Namak černá/sirná lázeň  500 g
169 Kč –12 % 149 Kč / ks 123,14 Kč bez DPH
72 hodin
Čistá, bez konzervantů pro léčebnou sirnou koupel při lupénce, revmatismu, zánětech, ekzémech, degenerativní onemocnění kloubů atd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koupelová lávová černá sůl je určena pro přípravu domácí sirné koupele. Jedná se o čistý přírodní produkt z Himalájí, vulkanického původu,  bez barviv, konzervantů a pod. Lávová sůl je zvláštní druh vulkanické soli s obsahem síry, obsahuje také vysoké procento vápníku, hořčíku, chloridů, chlorovodíků, síranů. Lávová sůl se vstřebává kůží a rozšiřuje cévy, proto velmi dobře zlepšuje průtok krve. Sirné koupele pomáhají při zánětech pohrudnice, pohlavních orgánů, zánětech a opotřebování kloubů, revmatismu, neuralgii, ochrnutí mozku, po zlomeninách, lupénce, fyzické i psychické vyčerpanosti. Lidé, kteří trpí svalovými problémy budou po aplikaci sirné koupele příjemně překvapeni. Další početnou skupinou jsou degenerativní onemocnění kloubů. Sirná koupel má silný účinek proti lupénce, akné, ekzémům a jiným kožním onemocněním. Obecně mají sirné koupele i svůj preventivní význam. Pozor, sůl je díky významnému obsahu síry cítit po vajíčkách!

Pokyny k použití

Příprava lázně

  1. Vanu naplníme teplou vodou do výšky asi tří centimetrů. Do vody vhodíme 2-3  hrsti soli. Krystalky ponecháme několik minut rozpouštět a rozmícháme. Poté vanu doplníme teplou vodou a můžeme se koupat. Koupel si užíváme přibližně 15 minut.
  2. Při koupeli ani po ní nepoužíváme jiné kosmetické přípravky
  3. Po koupeli doporučujeme odpočívat alespoň 10 minut na lůžku.

Složení

Himalájská sůl lávová černá

Doplňkové parametry

Kategorie: Obtíže
Hmotnost: 0.5 kg
Obsah: 1 kg
Země původu: Pákistán
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Sirná koupel 8.11.2016 09:51
Super!!!
Odpovědět