Kawar Sůl z Mrtvého moře 2 kg

Kód: KAW008
Akce
27 hodnocení
Značka: Kawar
349 Kč –27 %
Kawar Sůl z Mrtvého moře 2 kg
349 Kč –27 % 254 Kč / ks 209,92 Kč bez DPH
Bohužel vyprodáno
100% přírodní sůl z Mrtvého moře. Napomáhá při léčbě akné, lupénky, revmatu,...

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% přírodní čistá sůl z Mrtvého moře značky KAWAR v 2 kg balení. Krystalky soli z Mrtvého moře jsou zcela odlišné od obyčejných solí, minerální látky (zejména hořčík, vápník, sodík, draslík) dosahují koncentrace až 32%. Proto roztok této mořské soli nechutná slaně, ale spíše trpce slaně až hořce. Koupel se solí z Mrtvého moře působí zklidňujícím a relaxačním účinkem na celé tělo i nerovvý systém a tiší svalovou únavu. Čistí, hydratuje a revitalizuje pokožku a odstraňuje z ní škodlivé látky. Dlouhodobá účinnost při lupénce je i vědecky ověřená. Sůl z Mrtvého moře doporučuje například MUDr. F. Novotný (Atopický ekzém, 2009) při atopickém ekzému jako nejúčinnější ze solných koupelí. Pokud jste tuto koupel ještě nevyzkoušeli, rozhodně vám ji doporučujeme, budete překvapeni účinkem.

Koupel v soli z Mrtvého moře napomáhá při odstraňování kožních problémů jako je:

 • akné
 • lupénka
 • ekzém včetně atopického
 • plíseň
 • celulitida

Koupel má velmi příznivý účinek také při:

 • revmatických potížích
 • kloubních potížích
 • zlepšuje pohyblivost bolestivých míst

Pokyny pro solnou lázeň

 • Pro lokální koupel při lupénce, ekzému, plísních do 6 litrů teplé vody rozpusťte 3 vrchovaté polévkové lžíce vody a postiženou část těla ponořte do koupele na 20 minut. Aplikujte 1krát denně po dobu 10 - 14 dnů.  Poté pokožku opláchněte čistou vodou a aplikujte Krém na ruce z Mrtvého moře nebo Krém na nohy z Mrtvého moře.
 • Celotělové koupele při lupénce provádějte po dobu 10 až 14 dnů. Koupel aplikujte 1x denně s vyšší koncentrací soli. 400 až 500 g soli rozpusťte v 80 litrech teplé vody (obsah vany), ulehněte do lázně a setrvejte 15-20 minut. Doporučujeme zakoupit větší balení Soli z Mrtvého moře. Nepoužívejte proto po koupeli mýdlo nebo sprchovací gel. Po koupeli opláchněte tělo čistou a vlažnou vodou a aplikujte Tělové mléko z Mrtvého moře.

 • K obkladům postižených míst lupénkou nebo ekzémem rozpusťte 1 vrchovatou polévkovou lžíci soli ve 2 litrech teplé vody. Do roztoku namočte gázu nebo sterilní čtvereček a přiložte na postižené místo.

 • Při pohybových obtížích, celulitidě a pro krásu pokožky ve vaně s teplou vodou (cca 37 st. C) rozpusťte 250 gramů soli a položte se do připravené lázně. v lázni relaxujte 15 až 20 minut. Během této doby pokožka absorbuje veškeré minerální složky a stopové prvky. Sůl odstraňuje z pokožky všechny nečistoty a nadbytečný tuk. Nepoužívejte proto po koupeli mýdlo nebo sprchovací gel. Po koupeli opláchněte tělo čistou a vlažnou vodou a aplikujte Tělové mléko z Mrtvého moře. Úleva od bolestí kloubů se obvykle dostaví již po první koupeli.

Hledáte další výrobky kosmetiky z Mrtvého moře KAWAR?

banner kawar k výrobkům

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Co Vás trápí?
Hmotnost: 2 kg
Obsah: 2 kg
Země původu: Jordánsko
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 27.5.2014 16:14
Při lupénce mi pomáhá jedině tento Kawar. Beru už rovnou 2 kg nebo 25 kg. Děkuju za doporučení.