Ozonid - O´Three

Kód: OZ001
Akce Tip
68 hodnocení
349 Kč –6 %
Ozonid - O´Three
349 Kč –6 % 329 Kč / ks 271,90 Kč bez DPH
Skladem
Ozonidovaný olivový olej, extrémně rychle regeneruje kůži s plísní, akné, ekzémy, periorální dermatitidou, striemi..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ozonid - O´Three je olivový olej nasycený aktivním kyslíkem O3 (ozonem). Ozonid je vhodný pro péči u zánětlivé, alergické, podrážděné, či jinak poškozené pokožky. Ozonid je bez chemické konzervace, jakýchkoliv chemických nebo masťových přísad vhodný pro zdravou i silně poškozenou pokožku. Vlastnosti rostlinných olejů lisovaných za studena v kombinaci s ozonem jsou zcela výjimečné pro kosmetiku a dermatologii. Rostlinné oleje lisované za studena obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek, koenzymů, vitamínů a minerálů v jejich přirozené organické podobě, ve které je naše tělo dokáže s maximálním využitím zpracovat. Jako masážní krém k výraznému urychlení regenerace. Je jedním z nejvydatnějších přírodních zdrojů vápníku a hořčíku, vitamínů A, E. Zlepšuje kvalitu vlasů a řas, je vhodný na ošetření suché kůže, má výborné reparační vlastnosti na kůži a sliznici. Aplikuje se i na strie a vrásky. Na rozdíl od dalších dezinfekčních prostředků sliznice nepoleptá, ale zregeneruje. Nežádoucí účinky nebyly pozorovány. Vhodný pro:

  • zánětlivou pokožku
  • alergizující pokožku
  • podrážděnou pokožku
  • pokožku se striemi a vráskami
  • pokožku napadenou plísní, bakteriemi
  • extrémně rychle regeneruje
Princip působení ozonidu
Ozonidy se při aplikaci rozpadají na peroxidy, které likvidují bakterie, viry, plísně a houby. Podporují prokrvení a posilují regenerační schopnost tkání. Ozonidy stimujují buněčné enzymatické procesy, chrání před oxidačním stresem, volnými radikály a ostatními procesy spojenými se záněty a poškozováním buněk, které urychlují stárnutí pokožky. Aktivují vlásečnicový oběh. ozonidy zlepšují okysličení a tím metabolismus buněk. Oslabují některé symptomy jako je svědění, pálení. Pomáhají urychlit vstřebávání tuků. Přípravek Ozonid O´Three má certifikát EU a úspěšně se prodává v mnoha státech Evropy. Je několikanásobně levnější než stejný přípravek tuzemské výroby.
 
 

Pokyny k použití

Ozonid O´Three se nanáší v tenké vrstvě na postižené místo. Do neporušené pokožky se mírně vetře 1-4 x denně. Výrazná vůně ozonu je pro tento krém charakterictická, není proto na závadu.  Při výskytu jakýchkoliv nežádoucích účinků přerušte aplikaci a poraďte se s lékařem.
 
Skladování Ozonidu O´Three v temnu a chladu je vhodnější. Bod tání krému je 38°C. Při styku s pokožkou krém taje, proto se dobře a rychle vstřebává. Doporučená doba použití je 2 roky. Datum výroby je vyznačen na obalu. Krém je vhodný i pro ošetření zvířat.Přípravek je vhodné uchovávat mimo dosah dětí.
 
Používají se dva typy
O'THREE - OZONID slabší, vhodný například pro děti a SUPER O'THREE - OZONID, který má vyšší koncentraci ozonu a tím i větší aktivitu proti bakteriím, virům a plísním.
Prostředek Ozonid O´Three má certifikát EU a úspěšně se prodává v mnoha státech Evropy. Je několikanásobně levnější než stejný přípravek tuzemské výroby.

Pacienti MUDr. Vacíka píší o Ozonidu

"Ozonid jsme používali na suché a do krve popraskané prsty. Účinek je relativně rychlý. Do měsíce jsme se popraskaných prstů zbavili a už se nám to nevrací. Děkuji. Jinak trpím dětským ekzémem (syn) od narození".
 
"Ozonid Super používám na akné vyzkoušel jsem již mnoho přípravků a Ozonid mi pomáhá nejlépe… Po Zinerytu a Eclaranu nebylo žádné zlepšení".
 
"Ozonizovaný olivový olej používám na všechny kožní neduhy i spáleniny. Zabírá spolehlivě na všechno. Vřele doporučuje Vaše vděčná pacientka J".
 
"Měla jsem rozpraskané kouty. Po Super Ozonidu se mi zahojilo za týden".
 
"Měl jsem rozpraskanou kůži mezi prsty asi 3 měsíce, po použití Ozonidu 1 měsíc kůže zdravá".

Doplňkové parametry

Kategorie: Obtíže
Hmotnost: 0.1 kg
Obsah: 25 ml
Země původu: Ruská federace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: