Program pro zmírnění lupénky

Vede ke zmírnění projevů lupénky. Doporučujeme tyto výrobky:

 

  1. Místo postižené lupénkou opatrně omyjte mýdlem s bahnem z Mrtvého moře  jemným krouživým pohybem. Omytou pokožku osušte poklepem.
  2. Krouživým pohybem na postižené místo aplikujte vodu z Mrtvého moře a masírujte po dobu 3 – 5 minut. Poté nechte vodu z Mrtvého moře na pokožce dokud slaná voda neoschne. Omyjte čistou vodou. Pokud při používání vody z Mrtvého moře budete pociťovat hřejivý až palčivý pocit, nelekejte se, je to přirozená reakce.
  3. Naneste Tělové mléko z Mrtvého moře  a lehce vetřete do pokožky. Pokožka mléko výborně vstřebá a zůstane hebká. Tělové mléko nechte co nejdéle působit, neoblékejte se, dokud se mléko 100% nevstřebá.
 
 
Tento režim dodržujte denně až do úplného vymizení lupénky.  Jako prevenci a pro udržení klidového období, doporučujeme použít tento program 1 - 2krát týdne.   
 
Máte-li otevřenou či mokvavou ránu, slanou vodu vynechte a používejte pouze Bahenní mýdlo z Mrtvého moře a Tělové mléko z Mrtvého moře po dobu 3 dnů. Poté začněte používat i 100% vodu z Mrtvého moře.
 
Zpět do obchodu