MBS Sůl z Mrtvého moře 1 kg

Kód: KAW007
Akce
45 hodnocení
189 Kč –16 %
MBS sůl z mrtvého moře
189 Kč –16 % 159 Kč / ks 131,40 Kč bez DPH
Skladem

100% přírodní minerální sůl z Mrtvého moře z Mrtvého moře není čistě bílá, je lehce okrově zabarvená pro obsah částeček bahna z Mrtvého moře. Krystalky soli z Mrtvého moře jsou zcela odlišné od obyčejných solí, minerální látky (zejména hořčík, vápník, sodík, draslík) dosahují koncentrace až 32%. Proto roztok soli nechutná slaně, ale spíše trpce až hořce. Koupel se solí z Mrtvého moře působí zklidňujícím a relaxačním účinkem na celé tělo i nervový systém a tiší svalovou únavu. Sůl z Mrtvého moře čistí, hydratuje a revitalizuje pokožku a odstraňuje z ní škodlivé látky. Dlouhodobá účinnost soli z Mrtvého moře je i vědecky ověřená. Sůl z Mrtvého moře doporučuje například MUDr. F. Novotný (Atopický ekzém, 2009)  jako nejúčinnější ze solných koupelí. Pokud jste koupel v soli z Mrtvého moře ještě nevyzkoušeli, rozhodně vám ji doporučujeme, budete překvapeni účinkem.

Kawar sůl z Mrtvého moře ve 2 kilogramovém balení nejdete zde:  Kawar sůl z Mrtvého moře 2 kg

Koupel v soli z Mrtvého moře napomáhá při odstraňování kožních problémů jako je:

  • akné
  • lupénka
  • ekzém   (ve stádiu bez krvácejících prasklinek)
  • plíseň na nohou a těle
  • celulitida

Koupel v soli má velmi příznivý účinek také při:

  • revmatických potížích
  • kloubních potížích
  • zlepšuje pohyblivost bolestivých míst
  • při nervovém vypětí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro lokální koupel (při lupénce, ekzému, plísních) do 6 litrů teplé vody rozpusťte 3 vrchovaté polévkové lžíce soli z Mrtvého moře a postiženou část těla ponořte do koupele na 20 minut. Aplikujte 1krát denně po dobu 10 - 14 dnů. Pro tento účel doporučujeme i menší balení soli: Sůl z Mrtvého moře 500 g. Poté pokožku opláchněte čistou vodou a aplikujte Krém na ruce z Mrtvého moře nebo Krém na nohy z Mrtvého moře.

 
Celotělové koupele provádějte po dobu 10 až 14 dnů. Koupel aplikujte 1x denně s vyšší koncentrací soli Kawar. 400 až 500 g soli rozpusťte v 80 litrech teplé vody (obsah vany), ulehněte do lázně a setrvejte 15-20 minut. Doporučujeme zakoupit větší balení (25 kg soli z Mrtvého moře). Nepoužívejte proto po koupeli mýdlo nebo sprchovací gel. Po koupeli opláchněte tělo čistou a vlažnou vodou a aplikujte Tělové mléko z Mrtvého moře.

K obkladům postižených míst lupénkou nebo ekzémem rozpusťte 1 vrchovatou polévkovou lžíci soli z Mrtvého moře Kawar ve 2 litrech teplé vody. Do roztoku namočte gázu nebo sterilní čtvereček a přiložte na postižené místo.

Při pohybových obtížích, celulitidě a pro krásu pokožky ve vaně s teplou vodou (cca 37 st. C) rozpusťte 250 gramů soli z Mrtvého moře Kawar a položte se do připravené lázně. v lázni relaxujte 15 až 20 minut. Během této doby pokožka absorbuje veškeré minerální složky a stopové prvky. Sůl odstraňuje z pokožky všechny nečistoty a nadbytečný tuk. Nepoužívejte proto po koupeli mýdlo nebo sprchovací gel. Po koupeli opláchněte tělo čistou a vlažnou vodou a aplikujte Tělové mléko z Mrtvého moře. Úleva od bolestí kloubů se obvykle dostaví již po první koupeli. 

Při onemocnění horních dýchacích cest příznivě působí sůl z Mrtvého moře ve formě inhalace  slaného roztoku. Slaný roztok si připravíte rozpuštěním 1 lžíce soli z Mrtvého moře ve 2 litrech horké vody. Páru vdechujte ústy i nosem. Použijte inhalátor, pokud jej nemáte k dispozici, posaďte se k nádobě s teplým roztokem, hlavu i s nádobou překryjte dekou a vdechujte páru. Inhalaci doporučujeme maximálně 5 minut. Horká pára s obsahem soli z Mrtvého moře působí na sliznice desinfekčně a urychluje léčbu onemocnění horních cest dýchacích.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Imunita kůže
Hmotnost: 1 kg
Obsah: 1 kg
Země původu: Izrael
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 27.5.2014 16:13
Při lupénce mi pomáhá jedině tento Kawar. Beru už rovnou 2 kg nebo 25 kg. Děkuju za doporučení.
Odpovědět