Šungitová masážní tužka kulatá

3 hodnocení
 
 

Silná pomůcka pro relaxační a meditační účely, zhotovená z karelského šungitu. Originální dovoz z Karélie.Pomocí šungitové tužky je možné poměrně jednoduchou a nenáročnou metodou vyvolat posilující účinek pro náš organismus.

Dostupnost Bohužel vyprodáno
Běžná cena 395 Kč
Ušetříte 40 Kč (–10 %)
Cena 293,39 Kč / ks bez DPH
355 Kč / ks    
Kód produktu 5046
Kategorie Masáže
 

Silná pomůcka ve tvaru kulaté tužky pro relaxační a meditační účely, zhotovená z karelského šungitu. Originální dovoz z Karélie.Pomocí šungitové tužky je možné poměrně jednoduchou a nenáročnou metodou vyvolat posilující účinek pro náš organismus.
Na přiložených mapách jsou ukázány lokace speciálních bodů, které odpovídají specifickým tělním orgánům. Stimulace těchto bodů masážními pohyby šungitovou tužkou, která dokáže přenést všechny léčivé vlastnosti šungitu na vybraný bod, umožňuje nejen zmírnit bolest v problémových oblastech, ale spustit samoozdravné procesy.
Jak používat šungitovu tužku:
 1. Uchopte šungitovou tužku mezi dlaně a třete, válejte ji mezi nimi 9-10 minut, postupně zvyšuje přítlačnou sílu a rychlost.
 2. Vezměte tužku do ruky a tupým koncem jezděte přes plochu dlaně tak, až ucítíte, které body reagují (bolí).
 3. Ostrou stranou tužky jemně, ale pevně, na tato místa vyvíjejte tlak a uvolňujte ho, opisujte hrotem v každém zvoleném bodu malé kružnice.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.