Šungitová masážní tužka osmihranná

Kód: 5046
4 hodnocení
395 Kč –10 %
šungit masážní tužka
395 Kč –10 % 355 Kč / ks 293,39 Kč bez DPH
Skladem

Silná pomůcka pro relaxační a meditační účely, zhotovená z karelského šungitu. Originální dovoz z Karélie.Pomocí šungitové tužky je možné poměrně jednoduchou a nenáročnou metodou vyvolat posilující účinek pro náš organismus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silná pomůcka ve tvaru kulaté tužky pro relaxační a meditační účely, zhotovená z karelského šungitu. Originální dovoz z Karélie.Pomocí šungitové tužky je možné poměrně jednoduchou a nenáročnou metodou vyvolat posilující účinek pro náš organismus.
Na přiložených mapách jsou ukázány lokace speciálních bodů, které odpovídají specifickým tělním orgánům. Stimulace těchto bodů masážními pohyby šungitovou tužkou, která dokáže přenést všechny léčivé vlastnosti šungitu na vybraný bod, umožňuje nejen zmírnit bolest v problémových oblastech, ale spustit samoozdravné procesy.
Jak používat šungitovu tužku:
 1. Uchopte šungitovou tužku mezi dlaně a třete, válejte ji mezi nimi 9-10 minut, postupně zvyšuje přítlačnou sílu a rychlost.
 2. Vezměte tužku do ruky a tupým koncem jezděte přes plochu dlaně tak, až ucítíte, které body reagují (bolí).
 3. Ostrou stranou tužky jemně, ale pevně, na tato místa vyvíjejte tlak a uvolňujte ho, opisujte hrotem v každém zvoleném bodu malé kružnice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: