Medicinální houby

Co jsou medicinální houby? Pravděpodobně jste již slyšeli o účincích betaglukanu, čagy nebo reishi. Medicinální houby, jsou houby, které obsahují vysoké procento biologicky účinných látek. Medicinální houby lidé k nápravě různých neduhů vyhledávají již tisíce let. Jsou nenahraditelné v tradiční čínské medicíně. Nejslavnějším historickým konzumentem medicinální houby je Ötzi, pravěký muž, jehož tělo v ledovci bylo nalezeno nedávno v Alpách. Milý Ötzi měl u sebe v taštičce reishi, houbu s mnohostranným využitím.

Všech deset druhů medicinálních hub poskytují obrovské zdroje energie, která pochází z komplexu biologických a medicinálních látek, pro člověka z fyziologického hlediska životně důležitých. Minerály, stopové prvky, aminokyseliny a polysacharidy ve vzácné kombinaci a ojedinělé koncentraci dokážou v lidském organismu nastartovat autoaktivační a regenerační procesy, které v době nejrůznějších onemocnění ze stresu a zatížení hektickým moderním životním stylem tak nutně potřebujeme.

Firma Mycomedica má tři priority, které výrobě medicinálních hub zdůrazňuje: vysokou účinnost, kvalitu a bezpečnost výrobků. Všechny produkty jsou testovány v německé laboratoři. Proto jsme si firmu Mycomedica jako našeho dodavatele medicinálních hub zvolili. Medicinální houby pomohly již mnoha klientům s nejrůznějšími problémy, věříme, že mohou pomoci i Vám.

 
189
6901189690
Značky

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.