Medicinální houby

Nejprodávanější

Hlíva 90 želatinových kapslí
 
690 Kč
Detail
Shiitake 90 kapslí
 
690 Kč
Detail
Reishi 90 kapslí
690 Kč –6 %
Akce Novinka Tip
Skladem
Původně: 690 Kč  (–6 %)
649 Kč
Detail
Mycomedica BetaGlukan BIOCell 90 kapslí
 
290 Kč
Detail
4 položek celkem
Mycomedica BetaGlukan BIOCell 90 kapslí
Akce Tip
290 Kč

Vysoce čistý betaglukan (76%) v kombinaci s acerolou....

Reishi 90 kapslí
Akce Novinka Tip
690 Kč –6 %
649 Kč

Reishi posiluje imunitu, tereapie alergií. Reishi slouží...

Hlíva 90 želatinových kapslí
690 Kč
Shiitake 90 kapslí
Akce
690 Kč

Shiitake 90 kapslí se doporučuje u bakteriálních a...

Co jsou medicinální houby? Pravděpodobně jste již slyšeli o účincích betaglukanu, čagy nebo reishi. Medicinální houby, jsou houby, které obsahují vysoké procento biologicky účinných látek. Medicinální houby lidé k nápravě různých neduhů vyhledávají již tisíce let. Jsou nenahraditelné v tradiční čínské medicíně. Nejslavnějším historickým konzumentem medicinální houby je Ötzi, pravěký muž, jehož tělo v ledovci bylo nalezeno nedávno v Alpách. Milý Ötzi měl u sebe v taštičce reishi, houbu s mnohostranným využitím.

Všech deset druhů medicinálních hub poskytují obrovské zdroje energie, která pochází z komplexu biologických a medicinálních látek, pro člověka z fyziologického hlediska životně důležitých. Minerály, stopové prvky, aminokyseliny a polysacharidy ve vzácné kombinaci a ojedinělé koncentraci dokážou v lidském organismu nastartovat autoaktivační a regenerační procesy, které v době nejrůznějších onemocnění ze stresu a zatížení hektickým moderním životním stylem tak nutně potřebujeme.

Firma Mycomedica má tři priority, které výrobě medicinálních hub zdůrazňuje: vysokou účinnost, kvalitu a bezpečnost výrobků. Všechny produkty jsou testovány v německé laboratoři. Proto jsme si firmu Mycomedica jako našeho dodavatele medicinálních hub zvolili. Medicinální houby pomohly již mnoha klientům s nejrůznějšími problémy, věříme, že mohou pomoci i Vám.