Rašelinový nosič tepla 40x60 cm

Kód: RA006
Akce
8 hodnocení
650 Kč –19 %
rašelinový nosič tepla
650 Kč –19 % 529 Kč / ks 437,19 Kč bez DPH
Skladem

Rašelinový nosič tepla je polštářek plněný mletou rašelinou. Obal nosiče tvoří folie z příjemného měkčeného PVC modré barvy. Rozměry rašelinového nosiče jsou 40x60 cm. Rašelinový nosič tepla je pružný a snadno se přizpůsobí tvaru těla. Používá se při aplikaci jednorázových rašelinových zábalů k lokální tepelné terapii. Je možné jej použít i samostatně bez jednorázového rašelinového zábalu - obdobně jako termofor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rašelinový nosič tepla je polštář plněný mletou rašelinou. Obal nosiče tvoří folie z příjemného měkčeného PVC modré barvy. Rozměry rašelinového nosiče jsou 40x60 cm. Rašelinový nosič tepla je pružný a snadno se přizpůsobí tvaru těla. Používá se při aplikaci jednorázových rašelinových zábalů k lokální tepelné terapii. Je možné jej použít i samostatně bez jednorázového rašelinového zábalu - obdobně jako termofor. Přes roušku jej v odborné praxi můžeme používat k předehřátí pacienta před masáží nebo jinými procedurami. Rašelinový nosič tepla je naplněný rašelinovou pastózní hmotou, která byla vyrobena mletím rašeliny, přidáním jílu a vody. Úniku rašelinové náplně zabraňuje dvojitý svár po obvodu výrobku. Rašelinový nosič tepla je opakovatelně použitelný, omyvatelný a odolává teplotám do 80 st.C. 

Pokyny k použití

Rašelinový nosič tepla nahřejte ve vodní lázni na 50 - 60°C. Voda by neměla překročit konstantní teplotu 60°C. Doba aplikace je 30 - 60 min., podle doporučení lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výrobky podle původu
Hmotnost: 5 kg
Rozměr: 30 x 40 cm
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: