Recenze: Konopné čisticí tonikum

Je těžké orientovat se v široké nabídce kosmetických přípravků. Často sáhneme po výrobku, který má velkou reklamu v mediích, ale o to můžeme být zklamanější. Tento typ výrobků v našem obchodě nenajdete. Snažíme se pro Vás vybírat takové produkty, jejichž výrobci raději investují do kvality a čistoty.

konopné tonikum

Konopné čisticí tonikum od firmy Topvet

Konopné čisticí tonikum je pleťová voda s obsahem konopného oleje. Je doporučena pro majitele citlivé a suché pleti, pleti s ekzémy a lupénkou a efekt má i na pleť problematickou, tedy pleť mastnou s akné.

Voda je balena v lahvičce o objemu 200 ml, vody je tedy realativně hodně. Pleťová voda není dobarvená umělými barvivy, obsahuje stopu parfému. Výrobci se úspěšně podařilo překrýt charakteristickou vůni konopných výrobků. Výsledkem je jemná, osvěžující a lehounká ovocná vůně.

Čištění se provádí pomoci kosmetického tamponu. Po nanesení na pokožku působí tonikum velmi příjemně, nevysušuje. Pleť dobře očistila hned po první aplikaci. Není třeba nanášet dvakrát, jako u jiných výrobků. Tady bych ráda upozornila, že je třeba naklonit lahvičku trošku méně, voda z lahvičky celkem rychle teče. Tady opatrně. Po vyčištění pleť zůstane dobře hydratovaná, zaznamenala jsem i pocit, že konopný olej mi na pleti trošku zůstal. Po první aplikaci se mi zdálo, že se pleť maličko leskne, ale po dalších aplikacích se mi již neopakovalo. Po 5 dnech používání ráno a večer mám pleť nejen dobře očištěnou, ale i jasnější a vitálnější.

Pleť mám smíšenou až sušší, odpovídá věku po 45 letech. Dovedu si představit, že tato pletová voda vyhovuje všem se suchou a citlivou pletí, doporučuji ekzematikům. U lupénky bych byla opatrnější. Doporučuji určitě pro pleť stárnoucí. Mastnou pokožku ještě otestujeme.