Balneorašelina 100% přírodní 1litr

Kód: RA008
Akce
20 hodnocení
Značka: Torf-Ziegler
89 Kč –45 %
Balneorašelina 100% přírodní 1litr
89 Kč –45 % 49 Kč / ks 40,50 Kč bez DPH
Skladem

Rašelina Vám svými plnohodnotnými přírodními aktivními látkami navodí nejen pocit znovuzrození a očištění, ale také Vás nabije energií přírody. Rašelinová koupel nachází uplatnění při odstraňování mnoha chorob, sportovních zranění a problémů v nejrůznějších oblastech. Je vhodná i pro rašelinové zábaly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rašelinová koupel je speciálně upravená jemná balneorašelina balená v PE sáčku pro domácí rašelinové koupele i pro rašelinové zábaly. Komfort lázní si nyní můžete dopřát i v „teple domova”. Rašelinová koupel Vám svými plnohodnotnými přírodními aktivními látkami navodí nejen pocit znovuzrození a očištění, ale také Vás nabije energií přírody. Rašelinová koupel nachází uplatnění při odstraňování mnoha chorob, sportovních zranění a problémů v nejrůznějších oblastech. Rozšíření možností přinesly dermatologii a kosmetickému průmyslu. Humáty obsažené v rašelině působí proti bakteriím a virům a výrazná je také jejich protizánětlivá a protinádorová aktivita. Jejich předností je schopnost chránit organismus před volnými radikály a před UV zářením. Huminové látky patří mimo jiné k nejúčinnějším posilovačům imunity.

Rašelinová koupel má blahodárný vliv na kvalitu pleti, proto si tuto léčebnou metodu zamilovaly především ženy.

Aplikace

Nejméně 1 litr rašelinové koupele přidáme do teplé vody (min. cca 38'C) ve vaně a řádně promícháme. Koupel necháme působit po dobu 15 minut. Po koupeli se vysprchujeme. Po aplikaci rašelinové koupele je vhodný odpočinek na lůžku a v teple po dobu 20 minut.

Pro zábal je rašelinu vhodné nahřát. Rašelinu rozprostřete v mírné vrstvě na problematické místo. Pro zvýšení účinku přebalte do plastové fólie a do ručníku - vytvořte tak zateplení, a ponechejte působit 15 - 30 minut. Poté rašelinu omyjte. Obklad či zábal doporučujeme provádět při obtížích nebo i pravidelně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní přípravky do koupele
Hmotnost: 1 kg
Obsah: 1l
země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: