Schupp Rašelinový extrakt pro rašelinovou koupel 1 litr

Kód: RA007
Akce
16 hodnocení
Značka: Schupp
329 Kč –16 %
Rašelinová koupel schupp
329 Kč –16 % 278 Kč / ks 229,75 Kč bez DPH
Skladem

Koncentrát pro 5 až 10 koupelí. Přináší úlevu při bolestech pohybového aparátu. Schupp rašelinový extrakt je určen pro přípravu částečných a celotělových koupelí pro zlepšení stavu při revmatických obtížích.Čistá přírodní rašelina je obohacená éterickým olejem z jehličí pro maximální účinek na bolesti pohybového aparátu.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rašelinový extrakt je tradičním balneologickým přípravkem, oblíbeným a osvědčeným při revmatických obtížích. Výluh z čisté přírodní rašeliny je obohacen éterickým olejem z jehličí pro maximální účinek na bolesti pohybového aparátu.  Přináší úlevu při bolestech pohybového aparátu. Schupp rašelinový extrakt je určen pro přípravu částečných a celotělových koupelí pro zlepšení stavu při revmatických obtížích. Rašelinový extrakt zn. Schupp lze také využít při celotělových či lokálních zábalech. Ideálně využitelný i při léčbě dermatologických problémů. Snadné použití i v domácím prostředí.  Neznečišťuje vany, nezpůsobuje obtíže při odtoku. 

Pokyny k použití

Použijte cca 200 ml na jednu lázeň o objemu vany cca 150 l. 200 ml odpovídá přibližně 1 - 2 hrnečkům. Pro částečné koupele se používá 150 ml (jedna lžíce) na 10 litrů vody. Doporučená teplota vody je 37 - 38 st.C.

Pozor!

Nepoužívejte při horečnatých stavech, akutních kožních onemocněních, při srdečních slabostech a při vysokém krevním tlaku. Nepoužívejte ani při přecitlivělosti na některou složku výrobku.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní přípravky do koupele
Hmotnost: 1 kg
Obsah: 1l
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: