Parafinový zábal čokoláda 20 jednorázových plátů

Kód: 4389
1 hodnocení
1 490 Kč –19 %
parafinový zábal čokoláda
1 490 Kč –19 % 1 210 Kč / ks 1 000 Kč bez DPH
Skladem

Jednorázový zábal s 50% kakaa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednorázový parafínový zábal "ParaffinWax" s obsahem čistého kakaa. Jednorázový zábal "ParaffinWax" odstraňuje nevýhody klasické aplikace parafínu, jednotlivé pláty se dají lehce dělit na menší díly a snadno tvarovat na různá místa na těle pacienta.

Jednorázový parafínový zábal "ParaffinWax" obsahuje 50% čistého kakaa. Čisté kakao obsahuje široké spektrum minerálů, vitamínů a snadno vstřebatelných antioxidantů. Dle vědeckých výzkumů je kakao považováno za nejbohatší plodinu na antioxidanty. Antioxidanty chrání tělo před volnými radikály, což jsou malé molekuly vznikající v průběhu běžných metabolických procesů. Nadměrná tvorba volných radikálů má také roli v procesu stárnutí. Dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňuje endorfiny a serotoniny - "zdroje štěstí"Rovnoměrným působením tepla dochází při tání k výraznému vstřebávání účinných látek do hlubokých vrstev tkáně.

Obecné účinky pozitivní termoterapie prostřednictvím plátů jsou zejména hyperemie, zvýšení permeability (průchodnosti) kapilár, snížení svalového tonusu, výrazná svalová relaxace. Kromě přímého účinku je velmi relaxační i uvolňující se čokoládová vůně.

Oblasti použití: zánětlivé a degenerativní onemocnění kloubů, revmatismus měkkých tkání. U postakutních stavů po traumatech pohybového aparátu, k potlačení bolesti. Pozitivní a zklidňující působení zábalu prohlubují účinky následných nebo předchozích procedur.

Rozměr zábalu: 32x48 cm.

Nezbytnou součástí procedury je aplikace rašelinového nosiče tepla.

Složení (INCI):

50% Paraffin, 45% Cacao powder, 5% Whey

Doplňkové parametry

Kategorie: Parafinové zábaly
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: