Gelový polštářek pod obličej na otvor masážního lůžka zelený

Kód: 5440
Akce
4 hodnocení
1 200 Kč –17 %
Gelový polštářek pod obličej PINO zelený
1 200 Kč –17 % 999 Kč / ks 825,62 Kč bez DPH
Skladem

Gelový polštářek pod obličej na otvor masážního lůžka je podložka, kterou jako masér oceníte. Vaši klienti budou mít komfortní pocit a nebude je do obličeje tlačit žádná tuhá podložka. Polštářek pod obličej je vhodné kombinovat s jednorázovými podložkami pod obličej nebo může vykrýt i přeloženým ručníkem. Podložka je naplněna gelovými kuličkami, které se pod tíhou hlavy příjemně rozloží po tváři. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky inovovanému dvoukomorovému systému se přizpůsobí každé kontuře obličeje. Skvělý doplněk k terapeutickým lehátkům. Plně ergonomický gelový polštářek, který je díky inovativnímu systému dvou komor vhodný pro každý typ obličeje a zabraňuje nepříjemným otlakům vznikajícím při delším pobytu na lehátku. Díky rozdělení polštářku na čelní a tvářovou komoru je zabráněno nežádoucímu pohybu speciální gelové výplně. Ideální je v kombinaci s jednorázovou pokrývkou obličejového otvoru pro maximální hygienický komfort. Průměr: cca 30 cm.

Omývejte jej teplou vodou s mýdlem nebo čisticími přípravky bez obsahu alkoholu. Dávejte pozor, aby se nedostal do blízkosti ostrých předmětů nebo zařízení, které hřeje.

Chcete-li se poradit o jeho používání, napište mi přes chat, ráda odpovím.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomůcky pro maséry
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: