Domácí solná jeskyně SALIN PLUS

Kód: SA02
Akce
7 hodnocení
ZDARMAZDARMA 4 890 Kč –22 %
Domácí solná jeskyně SALIN PLUS
4 890 Kč –22 % 3 790 Kč / ks 3 132,23 Kč bez DPH
Skladem
AKCE! Certifikovaný přístroj na přírodní bázi solných iontů vyčistí vzduch a vytvoří klima solné jeskyně v prostoru 120 m3 - pokoj, ložnice..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přenosná solná jeskyně SALIN PLUS je zdravotní certifikovaný přístroj, který  na zcela přírodní bázi solných iontů vyčistí vzduch a vytvoří klima solné jeskyně. Účinky solné jeskyně budete mít přímo v pohodlí domova. Solnou jeskyni Salin Plus stačí jen zapnout do zásuvky a můžete čerpat ozdravnou sílu solné jeskyně po neomezeně dlouhou dobu. Salin Plus je ideální pro domácnosti, školy, školky, družiny, čekárny, kanceláře, hotely, wellness, lázně.

Domácí solná jeskyně Salin Plus pracuje na principu postupného uvolňování solných iontů, které jsou v několika vrstvách patentovanou metodou nanášeny na solné horské krystaly z Transylvánských Karpat. Vše je na čistě přírodní bázi. Tím vzniká klima solné jeskyně. Domácí solná jeskyně Salin Plus:

 • vyčistí a ionizuje vzduch
 • zlepšuje kvalitu života astmatikům, alergikůmlidem s častým nebo chronickým onemocněním horních cest dýchacích a osobám se sníženou imunitou
 • odstraňuje kouřové zápachy
 • navodí psychickou pohodu a relaxaci
 • znatelně snižuje problémy s chrápáním

Salin Plus domácí solná jeskyně je zlepšuje komfort života postiženým těmito chorobami:

 • astma
 • bronchitida
 • opakované nebo chronické onemocnění horních a dolních cest dýchacích
 • zánět středního ucha a dutin
 • chrápání, apnoe
 • alergie
 • povzbuzuje imunitní systém dětí i dospělých.
 • Salin Plus zároveň působí  jako ionizátor!

Jmenovité napětí: 230 V / 6 - 12V.
Nominální výkon: 10 W
Doporučené množství využití prostoru: max. 40 m ³
Doporučené použití: 6 až10 hodin denně
Životnost filtračního bloku: 4 až 6 měsíců
Hmotnost: max.1 kg
Celkové rozměry (mm): 105 x 135 x 145
Úroveň hluku: max. 50 dB
Záruka: 2 roky

Pokyny k používání

Salin Plus je pro čistění vzduchu v místnosti 120 m3 (obývací pokoj, velká kancelář, herna atd.). Pro uvedení přístroje do provozu vložte zástrčku adaptéru do konektoru a pak vložte adaptér do zásuvky 230 V (střídavý proud).
Každodenní používání se postupně zvyšuje od 1 - 2 hodiny až na 6 - 8 hodin. V prvních dnech používání přístroje Salin Plus je množství vyzařované soli ve vzduchu větší a je možné, že všeobecné účinky na dýchací ústrojí mohou být intenzivnější. Doporučuje se umístit přistroj na vzdálenost 0,5 - 1,2 m od uživatele, a to zejména v místnostech s vyšším objemem než je stanoveno. Je doporučeno umístit přístroj vzdálený 1 m od podlahy a to nejlépe na úroveň komody. Nedoporučuje se používat přístroj venku nebo v prostorách s větší vlhkosti a výparů (koupelny, bazény, sauny, sklepy, atd.), v prostorách zaprášených a v místnostech s olejovými aerosoly (kuchyně). Snižuje se tímto doba využití filtračního bloku!
Balení obsahuje
solný přístroj, adaptér, sáček se sušidlem (nepoužívejte, vyhoďte), návod k použití, záruční list
Upozornění
V ojedinělých případech se může na začátku objevit zvýraznění jevu kašle. Řídnutí sekretů dýchacího ústrojí aktivuje proces jejich odstranění. Kašel je hlavním mechanismem pro dosažení tohoto procesu, pokud není příliš intenzivní. Pokud jsou záchvaty kašle příliš dotěrné, snižte napětí zařízení na 6 V, popřípadě omezte na začátku dobu používání přístroje. Přístroj nezpůsobuje korozi v prostoru použití.
 
Domácí solná jeskyně byla vyrobena na základě vynálezu, který díky své kvalitě a účinnosti získala ocenění zlaté medaile Eureka - Světová výstava vynálezů, výzkumů a nových technologii v Bruselu a Stříbrnou medaili na Mezinárodní výstavě vynálezů Ženeva.

 

Salin Plus je pro čistění vzduchu v místnosti o objemu 120 m3 (obývací pokoj, velká kancelář, herna atd.).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: