Skořicový zábal proti celulitidě

Skořice se často objevuje v procedurách při tvarování postavy a hubnutí. K aplikaci skořicového zábalu potřebujeme Skořicový masážní gel, folii a teplou deku. Pro masáž skořicový masážní olej.

Jak skořicový zábal funguje?

Zábal připravený ze Skořicového gelu s vysokým obsahem skořicové silice silně prokrvuje a prohřívá. Díky tomu se rozpohybuje lymfatický systém, dochází k odvodu přebytečné tekutiny a toxinů, na které jsou vázány tukové buňky. Výsledkem procedury se skořicovým zábalem je pěkně vypnutá, pevnější a omlazená pokožka problémových partií a po několikerém opakování zábalu úbytek objemu. Skořice krásně voní, zlepšuje náladu a prohřívá klouby. Doporučujeme před zábalem svaly připravit cvičením nebo masáží se skořicovým olejem.

Jak se skořicový zábal připravuje?

Promasírujte si problematická místa ve sprše nejlépe mycí houbou a pokud máte možnost, proveďte tělový peeling. Tím pokožku prohřejete a připravíte na skořicový zábal. Naneste Skořicový masážní gel a zabalte problémová místa do folie a potom přikryjte teplou dekou. Při odpočinku na lůžku ponechejte působit 30 – 40 minut. Aby skořicová silice proti celulitidě působila déle, doporučujeme se ještě přibližně 6 hodin po aplikaci nesprchovat. Skořicový anticelulitidní zábal lze ještě znásobit použitím elektrického masážního strojku. Po skořicovém zábalu je vhodné hodně pít a 48 hodin se neopalovat ani na přímém slunci ani v soláriu. Pozor! Před použitím výrobků se skořicovou silicí vyzkoušejte, zda na ni nejste alergická, například testem na malém kousku kůže.

 

Nejprodávanější

119
5891119589
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.