Skořicový zábal proti celulitidě

obr celulitida1 Skořicový zábal s použitím skořicového masážního gelu napomáhá eliminovat celulitidu a současně při opakovaných aplikacích  zmenšuje objem stehen a zadečku. Skořicová silice napomáhá k rychlému vylučování toxinů z těla, zpevňuje a prokrvuje pokožku. Skořicový zábal zlepšuje lymfatický a krevní oběh a omlazuje, protože obnovuje kolagenová vlákna. Skořicová silice silně prohřívá, takže začervenání pokožky po zábalu není na závadu. Naopak. Přesto však doporučujeme jako u každého výrobku tohoto typu zkoušku kožní snášenlivosti.

Co potřebujete k přípravě skořicového zábalu?

Skořicový masážní gel 250 ml, 500 ml nebo 3000 ml, potravinářskou nebo speciální folii. Můžete také použít: tělový peeling

Postup přípravy skořicového zábalu

  1. Promasírujte si problematická místa ve sprše nejlépe mycí houbou a pokud máte možnost, proveďte tělový peeling. Tím pokožku prohřejete a připravíte na skořicový zábal. Doporučujeme také masážní peelingovou rukavici nebo masážní kartáč.
  1. Naneste Skořicový masážní gel v tenké vrstvě a zabalte problémová místa do folie a potom do deky. Při odpočinku na lůžku ponechejte působit 30 – 40 minut.
  1. Aby skořicová silice proti celulitidě působila déle, doporučujeme se ještě přibližně 6 hodin po aplikaci nesprchovat. Skořicový anticelulitidní zábal lze ještě znásobit použitím masážního strojku.

Po skořicovém zábalu hodně pijte a 48 hodin se neopalujte ani na přímém slunci ani v soláriu! Pozor! Před použitím výrobků se skořicovou silicí vyzkoušejte, zda na ni nejste alergická, například testem na malém kousku kůže.