Živá magnéziová sůl 25 kg

Kód: VELB080
Akce
11 hodnocení
2 100 Kč –12 %
Živá magnéziová sůl 25 kg
2 100 Kč –12 % 1 850 Kč / ks 1 528,93 Kč bez DPH
Skladem

Hořečnatá koupel. Vhodná při kožních a pohybových obtížích Živá magnéziová sůl (známá též jako "hořečnatá sůl") je určena pro tzv.  zdravotní koupel. Optimální složení minerálů v Živé magnéziové soli pomáhá buňkám zlepšit látkovou výměnu a přispívá k jejich regeneraci. Obsažené minerály v Živé magnéziové soli odstraňují z pokožky škodliviny. Mají antialergický, dezinfekční a vysušující účinek. Dominantou hořečnaté soli je hořčík (magnézium), který má nezastupitelnou úlohu v životě organismu. Živá magnéziová sůl (známá též jako "hořečnatá sůl") je určena pro tzv.  zdravotní koupel. Optimální složení minerálů v Živé magnéziové soli pomáhá buňkám zlepšit látkovou výměnu a přispívá k jejich regeneraci. Obsažené minerály v Živé magnéziové soli odstraňují z pokožky škodliviny. Mají antialergický, dezinfekční a vysušující účinek. Dominantou hořečnaté soli je hořčík (magnézium), který má nezastupitelnou úlohu v životě organismu. Reguluje krevní oběh, je známý jako protistresový iont, pomáhá tělu využívat vitamíny C a E a zabraňuje ukládání vápníku v ledvinách a žlučníku.Typickými příznaky nedostatku hořčíku jsou křeče v lýtkách a stehnech, tupá bolest hlavy, závratě a pokles koncentrace.. Pokud máte také kožní problémy, tak splňujete všechny důvody pro urychlený zvýšený přísun hořčíku právě pomocí koupele v Živé magneziové soli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Živou magneziovou sůl doporučujeme využívat hlavně při kožních, revmatických a zánětlivých problémech

  • klouby
  • cévy, nervy
  • pomáhá ženám v klimaktériu
  • oběhový systém
  • ústní dutina

Použití

Živá magnéziová sůl se používá ve formě koupele, (hořečnatá koupel) nebo jako nasycený roztok. Pro koupel magneziovou sůl rozpustíme ve vaně. Na jednu vanu vody (cca 60 litrů vody) přidáme asi 250 g živé soli. Teplota vody by měla být 38 – 45°C. Doporučujeme ponořit zejména bolestivé části těla. Pokud je ve vaně prostor k pohybu, doporučujeme jej využít. Délka koupele by měla být od 15 do 25 minut. Při pobytu ve vodě déle než 25 minut dochází k vyluhování látek s hydrogiroskopickými vlastnostmi a pokožka ztrácí schopnost vázat vodu.
Po ukončení koupele nepoužívejte mýdlo, ani šampóny. Minerály dostatečně odstraní nadbytečné tuky a špínu. Opláchněte tělo čistou vodou a ještě asi hodinu zůstaňte zabaleni v teple, čímž se zvýší účinek živé soli.

V případě, že máte bolestivou pouze část těla, kterou potřebujete přelíčit, udělejte si koncentrovanější roztok (do 500 g živé soli vlejte cca 2 l vody) namočte do roztoku gázu, nebo vatu a obklad si přikládejte na postižené místo.

Všeobecně se doporučuje používat živou magnéziovou sůl ve formě koupele 2-3 x týdně po dobu 2 – 4 týdnů. Ani několikanásobné překročení denního limitu (cca 300 mg) hořčíku zdravému člověku neuškodí, protože nadbytečné množství se automaticky z těla vyloučí.

Doporučujeme také magnéziovou kůru, která probíhá po dobu 4 týdnů formou koupele:

  • 1 týden – 3 x týdně - 500g na koupel
  • 2 týden – 3 x týdně - 500g na koupel
  • 3 týden – 2 x týdně - 500g na koupel
  • 4 týden – 2 x týdně - 500g na koupel

V prodeji máme také větší balení magneziové soli: 5,5 l a 20 kg.

A nezapomeňte! Vodu z vany můžete klidně používat na zalévání květin v bytě! Budete mile překvapeni už po dvou týdnech. Živou magnéziovou sůl dodáváme v balení: 1 l a 5,5 l.

Živá magneziová sůl byla objevena ve velkých hloubkách (víc než 2000 m pod zemí) při průzkumných vrtech. Její neobyčejné složení, hlavně s ohledem na množství Mg (hořčíku), ale i jiných minerálů, dává reálné předpoklady na léčení jako podpůrný léčebný prostředek.

Základní chemické složení:

MgCl2 .……...427 g/l
Na ……….1205 mg/l
K ……..…...677 mg/l
Mg …………..109 g/l
Bromidy.....8282 mg/l
Ca ……...…199 mg/l
Chloridy....….320 G/l
B …………...65 mg/l
Cr ….…..…..7,1 mg/l
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Slevy až 50%!
Hmotnost: 25 kg
Obsah: 25 kg
Země původu: Česká republika
Výrobce: Daniel Obdržálek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: