Mořská sůl do bazénu 25 kg

Kód: 3601
Akce
23 hodnocení
490 Kč –39 %
Mořská sůl do bazénu 1
490 Kč –39 % 299 Kč / ks 247,11 Kč bez DPH
Skladem

Pro Blansko, Boskovice a Kuřim dovoz domů. Čistá mořská sůl do bazénu pro bazény se solnou jednotkou. Sůl je zbavená všech nečistot, které by mohly ovlivnit čistotu vody v bazénu. Sůl pochází z břehů Itálie. Mořská sůl do bazénu 25 kg je čistá mořská sůl určená do bazénu pro bazény se solnou jednotkou. Je možné ji používat také pro domácí solné koupele. Mořská sůl má příznivé účinky na pokožku i při dlouhodobých kožních obtížích. Koupel v mořské soli napomáhá k dokonalému uvolnění, zmírňuje stres a podporuje detoxikaci těla. Je vhodná pro dlouhodobé užívání.  Sůl je zbavená všech nečistot, které by mohly ovlivnit čistotu vody v bazénu, velmi dobře se rozpouští a je velmi vhodná pro úpravu vody v bazénech.   Doporučená koncentrace mořské soli ve vodě bazénů, vybavených salinizační jednotkou: 3 až 6 kg/m3 bazénové vody. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod k použití

Pro úpravu bazénové vody se používá 3 až 6 kg na 1000 litrů bazénové vody. Doporučená koncentrace je 0,3 - 0,5%.

Pro domácí koupel ve vaně doporučujeme tento postup: do vany s teplou vodou (cca 100 l) nasypte 500 - 1000 g soli. Rozpusťte ji, ponořte se a relaxujte. Ve vodě nezůstávejte déle než 15 - 20 minut. Po koupeli se opláchněte vlažnou vodou. Nepoužívejte mýdlo. Relaxujte dalších 10 - 15 minut v teple. Při lokálním použití rozpusťte sůl v menším množství vody. Zachovejte výše uvedený nebo mírně vyšší poměr soli a vody. Namočeným tamponem aplikujte na určená místa.

Pokud byste chtěli dosáhnout kvality mořské vody jako je například ve Středozemním moři, je potřeba sůl aplikovat do vody v koncentraci 3 - 4 %. Při koncentraci soli v bazénu 3 - 4 % se uplatňují konzervační vlastnosti soli, lze ji tedy použít jako náhradu chemických prostředků pro údržbu vody.

Při objednání 2 a více kusů Vám sůl rádi dovezeme. Platí pro Blansko, Boskovice, Kuřim a do okolí těchto obcí.
Rozvozový den pondělí a čtvrtek.
 
Sůl Vám můžeme zaslat prostřednictvím  České pošty. Poštovné účtujeme na každý pytel samostatně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sůl do bazénu a vířivky
Hmotnost: 25 kg
Země původu: Itálie
Obsah: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: