Vulkan Pak Minerální nosič tepla 40 x 30 cm

Kód: 5364
2 hodnocení
Značka: PINO GmbH
749 Kč –7 %
profesionální nosič tepla minerální
749 Kč –7 % 699 Kč / ks 577,69 Kč bez DPH
Skladem

Profesionální nosič tepla pro suché teplo. Vhodný pro ohřev v mikrovlnné troubě. Opakování až 200x.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální minerální nosič tepla vhodný pro ohřev v mikrovlnné troubě nebo peci. Intenzivní aplikace suchého tepla. V masérské praxi nám krásně nahřeje pacienta před samotnou masáží. Výhodou je ohřev v mikrovlnce, nemusíte mít v masérně profesionální vanu pro ohřev nosičů. Vulkan pack napomáhá zbavit se bolesti a ztuhlosti svalů, pomáhá mírnit příznaky ztuhlosti šíje, využívá se při bolestech krční páteře, revmatických obtížích a uplatňuje se při doléčování úrazů a bolestivého ischiasu.

· obsahuje tři různé druhy minerálů
· suché teplo
· jednoduchá a rychlá příprava
· ohřev možný v mikrovlnné troubě nebo peci
· opakovaně použitelný, cca. 200x
· uvolňuje blahodárnou, vysokou teplotu z minerálu přímo na pokožku

Návod k použití

  • Ohřev v troubě: Vulkan Pack je možné ohřívat v klasické (plynové nebo elektrické) troubě. Dle potřeby zvolte teplotu mezi 70°C a 100°C. Po dosažení nastavené teploty v troubě do ní vložte rozložený Vulkan Pack na středovou mřížku a nechte 20-40 minut dobře prohřát. 
  • Ohřev nosiče v mikrovlnné troubě na teplotu cca. 80°C: velikost 1. (30 x 20 cm) přibližně 3-4 minuty. Mikrovlnnou troubu nastavte na 600 W. Nenastavujte troubu na vyšší výkon a nedovolte dotyk s kovovými materiály uvnitř mikrovlnné trouby. Vypněte funkci grilu (pokud ji máte zapnutou).Vulkan Pack při ohřevu kontrolujte. Neohřívejte znovu již teplý Vulkan Pack!

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřejivé polštářky a termofory
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Pino GmbH je přední německá firma ve výrobě wellness a lázeňské kosmetiky a terapeutických pomůcek. PINO své výrobky vyvíjí podle potřeb profesionálních uživatelů v oblasti fyzioterapie, masáže a balneoterapie a vždy s ohledem na co nejvyšší využití přírodních složek. Dnes firma neodmyslitelně patří k tradičním dodavatelům evropských lázní.