Rašelinový nosič tepla 30x40 cm

Kód: RA004
Akce
34 hodnocení
340 Kč –11 %
rašelinový nosič tepla
340 Kč –11 % 303 Kč / ks 250,41 Kč bez DPH
Skladem

Polštářek plněný rašelinou slouží k tepelné terapiiRašelinový nosič tepla je polštářek obdélníkového tvaru plněný mletou rašelinou. Rašelina výborně udržuje teplotu, proto se používá k výplni nosičů tepla a termoforů. Obal nosiče tepla tvoří folie z příjemného měkčeného PVC modré barvy. Rozměry rašelinového nosiče jsou 30x40 cm. Rašelinový nosič tepla je ohebný a pružný a snadno se přizpůsobí tvaru těla. Používá se při aplikaci jednorázových rašelinových zábalů nebo parafinových zábalů či k lokální tepelné terapii. Je možné jej použít i samostatně bez jednorázového rašelinového zábalu - obdobně jako termofor. Přes roušku jej v odborné praxi můžeme používat k předehřátí pacienta před masáží nebo jinými procedurami. Rašelinový nosič tepla je naplněný rašelinovou pastózní hmotou, která byla vyrobena mletím rašeliny, přidáním jílu a vody. Úniku rašelinové náplně zabraňuje dvojitý svár po obvodu výrobku. Rašelinový nosič tepla je opakovatelně použitelný, omyvatelný a odolává teplotám do 80 st.C. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rašelinový nosič tepla je polštářek obdélníkového tvaru plněný mletou rašelinou. Rašelina výborně udržuje teplotu, proto se používá k výplni nosičů tepla a termoforů. Obal nosiče tepla tvoří folie z příjemného měkčeného PVC modré barvy. Rozměry rašelinového nosiče jsou 30x40 cm. Rašelinový nosič tepla je ohebný a pružný a snadno se přizpůsobí tvaru těla. Používá se při aplikaci jednorázových rašelinových zábalů nebo parafinových zábalů či k lokální tepelné terapii. Je možné jej použít i samostatně bez jednorázového rašelinového zábalu - obdobně jako termofor. Přes roušku jej v odborné praxi můžeme používat k předehřátí pacienta před masáží nebo jinými procedurami. Rašelinový nosič tepla je naplněný rašelinovou pastózní hmotou, která byla vyrobena mletím rašeliny, přidáním jílu a vody. Úniku rašelinové náplně zabraňuje dvojitý svár po obvodu výrobku. Rašelinový nosič tepla je opakovatelně použitelný, omyvatelný a odolává teplotám do 80 st.C. 

Pokyny k použití

Rašelinový nosič tepla nahřejte ve vodní lázni na 50 - 60°C. Voda by neměla překročit konstantní teplotu 60°C. Doba aplikace je 20 maximálně 60 min. podle doporučení lékaře. Přikládá se přes roušku na parafinový nebo rašelinový plát nebo přes ručník přímo na tělo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rašelina
Hmotnost: 2 kg
Rozměr: 30 x 40 cm
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: