Zábal z bahna Mrtvého moře

Zábaly z Bahna Mrtvého moře jsou jedinečnou terapeutickou procedurou s levnými vstupními náklady a vysokým efektem. Potřebujeme pouze Bahno z Mrtvého moře, folii a teplou deku.

Proč zrovna bahno z Mrtvého moře?

Princip je jednoduchý. Bahno z Mrtvého moře je přírodní přípravek a obsahuje extrémně vysoké množství minerálních a stopových látek, které našemu tělu chybí, jako hořčík, draslík, brom, jód, vápník a další. Jejich vstřebání pokožkou v teplém zábalu je pro tělo rychlejší. Minerální látky z bahna Mrtvého moře po biologické stránce podpoří buněčný metabolismus a obnoví struktury buněk pokožky, podkoží, svalů i kloubů. Ozdravná kúra principem osmotického tlaku zbaví pokožku nežádoucích toxinů, na které jsou vázány tukové buňky. Díky tomu se bahno z Mrtvého moře uplatňuje v kúrách proti obezitě, celulitidě a při bolestech kloubů, při akné a při lupénce.

Jaké jsou výsledky?

Uvidíme je téměř ihned. Již při proceduře teplý zábal z bahna Mrtvého moře navodí příjemný pocit, který pacienty často přivede až k relaxačnímu spánku. Po sejmutí prvního zábalu je pokožka zregenerovaná, pevnější a sametově hladká. Opakováním procedury se pokožka dále zpevňuje, nežádoucí toxiny odplavují a obvod problematických partií se v centimetrech snižuje.

Jak se zábal z Mrtvého moře aplikuje?

Před aplikací je možné zařadit tělový peeling na příklad se solí z Mrtvého moře nebo koupel v soli z Mrtvého moře. Sáček s bahnem Mrtvého moře ohřejeme ve vodní lázni na příjemnou teplotu lidského těla. Nedoporučujeme ohřev v mikrovlnné troubě, protože může dojít k nerovnoměrnému ohřátí bahna. Bahno rovnoměrně pomocí špachtle naneseme na tělo pacienta nebo konkrétní partie. Bahnem můžeme pokrýt celé tělo i vlasovou pokožku. Pak bahno pokryjeme folií a zákazníka zabalíme do teplé deky. V zábalu může zákazník odpočívat 30 minut. Pak folii opatrně sejmeme a zákazník se osprchuje. Doporučujeme minimálně 15 minut odpočinku na lůžku a doplnění tekutin.

Jak dlouho trvá celá kúra s bahnem z Mrtvého moře?

Ideální počet aplikací bahenních zábalů je 5 až 10. Aplikaci můžeme nabídnout i 2x týdně.

 

Nejprodávanější

115
459011154590
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.