Kúra proti celulitidě

Jak funguje?

Toxin je látka, která se v těle váže především na tuky. Pokud je toxin na tuk navázán, je velice obtížné přimět tělo, aby se v dané oblasti přebytečných tuků zbavilo. Pomocí Kúry z Mrtvého moře se tyto toxiny lépe uvolní a vyloučí z těla ven. Okamžitý efekt je zajištěn unikátním složením bahna z Mrtvého moře, které díky vysoké koncentraci solí a minerálů aktivuje lymfatický systém a dochází k okamžité reakci organizmu.

Budete potřebovat:

  1. Mýdlo proti celulitidě z Mrtvého moře
  2. Bahno z Mrtvého moře
  3. Emulzi proti celulitidě z Mrtvého moře

 

Doporučený postup

1. Mýdlo proti celulitidě je speciálně navrženo pro boj s celulitidou. Pečlivě mýdlem jím promasírujte postiženou pokožku (hýždě, stehna, bříško).

2. Na problematické místo naneste Bahno z Mrtvého moře, obalte se suchou osuškou a zabalte tělo do deky. Suché teplo zvyšuje efekt celého procesu. V zábalu setrvejte 30 až 45 minut.

4. Opláchněte se pouze vodou! Použitím šamponů či mýdel zničíte celý efekt minerálů Mrtvého moře. Mezi dalším sprchováním dodržte odstup 12 hodin.

5. Jemně vmasírujte Emulzi proti celulitidě z Mrtvého moře.


Jemné palčivé štípání či zčervenání pokožky je běžná reakce díky vysoké koncentraci soli v Mrtvém moři, která po opláchnutí vodou odezní.

Pro optimální efekt je vhodné absolvovat zábaly ve frekvenci 2-krát týdně po dobu jednoho měsíce a dále udržovací zábaly vždy dle individuální potřeby, doporučujeme  1-krát za měsíc.


Zpět do obchodu