Kosmetika z Mrtvého moře

Kosmetika z  Mrtvého moře je vynikajícím pěstícím doplňkem pro zdravou, ale i mastnou, suchou a citlivou  pleť. Je unikátním léčebným nástrojem v boji s kožními poruchami, jako je akné, lupénka, ekzém či celulitida.  Kosmetika z Mrtvého moře je schopna dosáhnout lepších výsledků přírodní cestou než chemické medikamenty. Je cenově dostupnější a její efekt na pokožku často významnější než komerčně nabízené výrobky.

Zvláště v případech mastné, aknózní, citlivé nebo atopické pleti je kosmetika z Mrtvého moře podle našeho názoru nenahraditelná. Kosmetika z Mrtvého moře vrací mastné, citlivé nebo suché pokožce vyváženost, zdraví a přirozenou sílu. Zbavuje pacienty s těžkými kožními nemocemi silných kortikoidních mastí  někdy s extrémně silnými vedlejšími účinky.  Jak používat kosmetiku z Mrtvého moře pro léčbu lupénky, ekzému, akné nebo celulitidy či jiných dermatologických ob­tíží naleznete zde:  Léčebné a krášlící kúry .

Unikátní terapeutické a omlazovací vlastnosti minerálů Mrtvého moře byly prokázány vědecky. Řada lékařů a terapeutů přípravky z Mrtvého moře používá v léčbě onemocnění pohybového aparátu a kůže (např. revmatismus, lupénka, akné, nebo atopický ekzém). Minerály z Mrtvého moře jsou známé jako zdroj léčby a výživy těla i lidské psychiky. Minerály z Mrtvého moře:

  • Poskytují pomoc při svalových bolestech a napětí
  • Napomáhají hydrataci kůže, pleť prozáří a omladí  
  • Mají vysokou schopnost regenerovat kůži
  • Dodávají kůži vlhkost, zabarvení, jas a přirozenou kyselost PH